Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha megcsalt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megcsalt az asszony?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ha látom, hogy az asszony nagyon kevés idot tolt velem és rengetegszer megy el különböző partikra? Egyre jobban erzem, hogy megy el a vonat…


38/F



máj. 27. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd el semmi értelme vele maradni
máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyelőre még csak gyanú, nem bizonyosság.


Mondjuk megcsalás ott szokott történni, ahol a házassággal gondok vannak: elhidegülnek, sok a veszekedés, nincs (vagy neki nem jó) a szex stb.

Szerintem ülj le vele beszélgetni és mondd a szemébe a gyanúdat. A legtöbb ember nem tud meggyőzően hazudni, a szeme elárulja, ha nem mond igazat. Aztán a beszélgetés vége lehet az is, hogy nem járogat el és próbáltok egymáshoz újra közel kerülni, meg az is, hogy megbeszélitek, hogy ő már nem akarja folytatni a házasságot és elváltok. Fölmerülhet párterápia is, ha mindketten nyitottak vagytok rá.

Hogy mennyire érdemes ragaszkodni a házassághoz, erősen függ attól, hogy van-e gyereketek. Ha van, akkor már csak érte is érdemes küzdeni a házasság megjavításáért, mert egy gyereknek mindenképpen trauma a válás.

máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj vele te is partizni,ha szereted ne engedd el.

Másik oldal a válás.

máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
100%

Keresd magadban a hibát. Bármennyire is az lenne a legkönnyebb,ha rá mutogatnál, biztos lehetsz benne,hogy a te kezed is vastagon benne van. Tudod, mi, pasik, ha tele a poci és üres a zacsi,hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy minden rendben. A nők cizelláltabb lelkivilága ennél jóval többet akar elkönyvelni. A nő testét pl minden fajankó meg tudja ölelni, de te megölelted-e a lelkét is néha? Ismered-e, alkalmazod-e az utójátékot, hogy érezze a nő, hogy nem csak ARRA kellesz neki?

Szóval tedd le végre azt a qurva telefont, és próbálj inkább a női lélekről, a női gondolkodásmódról tanulni. TŐLE! Úgy,hogy figyelsz rá...

máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Senior Séf! Felüdülés volt olvasni a válaszod, tényleg vannak ilyen pasik, mint Te. Most már csak meg kell találni Őket! 😉😘
máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
100%

Korai az öröm, kedves utolsó. Én magam is tollahullott öreg csókaként osztom az észt, fiatal koromban korántsem tudtam ezeket. Pedig lett volna lehetőségem tanulni. 16 éves koromban egy 33 éves csinoska özvegy tanított a testi szerelemre, valamint a nők lelkivilágára, érzéseken, megérzéseken alapuló gondolkodásmódjára. Zenész mivoltomnak köszönhetően pedig hetente mással voltam egyedül. Azt hiszed, hasznomra volt? Lótuszt! Egy fiatal férfi evolúciós okokból, a szülőkről való leválást elősegítő, gyilkos magabiztossággal tud mindenkinél jobban mindent. Sok-sok felejthető kapcsolatom dacára sem tanultam meg, hogyan kell valakit MEGTARTANI. Mert az ám a nehéz, nem a megszerzés. A megvilágosodást az hozta el, amikor belépett az életembe egy nagy Ő-nek hitt valaki, és fél év alatt kiszeretett belőlem. Ma már hálát adok az égnek, hogy elment, de akkor nagyon fájt. Az "igazi igazi" 25 évvel ezelőtt toppant be, és mellette végre megtanultam "nőül". 40 éves voltam akkor!

Szóval, ha megismerkedsz valakivel, ne azt nézd, mit tud,hanem hogy hajlandó-e az egóját félredobva tanulni.

máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Senior Séf! Az 5#ös vagyok! Már az előző hozzászolásodból is sejtettem, hogy a tapasztalati úton szerzett bölcsesség szól belőled. Én se vagyok mai csirke, sokszor gondolok arra, hogy jó lett volna ezeket a dolgokat már fiatal korban átlátni, de hát ezért a tudásért élni és megélni kell pár évet. A megtartás művészetét én is mostanában kezdem értékelni , pedig 31 éve élek ugyanazzal párkapcsolatban, de mindig van mit tanulni. Szerencsére a párom és én is tudunk egymásért fejlődni.
máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Ha te nem bírod megbaszni, akkor megteszi helyetted valaki más.
jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!