Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan esetről, ahol a férfi közös megegyezéssel kimegy külföldre dolgozni, a nő meg megcsalja?

Figyelt kérdés

Tudom, sok mindentől függ, nehéz általánosítani, ha nem ismerjük a hátteret. De az alábbi infók alapján ti hogyan vélekednétek egy olyan nőről, aki rommá csalta a párját, amíg az pár hónapig kinn volt külföldön, munkavégzés céljából (ideiglenes)?

Komoly volt a kapcsolat, több éve tartott már, volt már közös ház is.

A nő azzal érvelne azért, amit tett, hogy fiatal még, és hát hónapokig senki se d*g meg egy fiatal nőt, az milyen már? Egyszóval nem akarja elvesztegetni a fiatalságát.

Egyébként szerették egymást, és monogám kapcsolat volt.


Köszi a válaszokat.



máj. 3. 06:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, gondolom te vagy a nő...

Megnyugtató válaszokat vártál, hogy jól tetted, igazad volt?

Hát nem🤣🤣

Gerinctelen, gyáva dolog volt, ennyi. Ha pár hónapnyi szexmentesség miatt "rommá csaltad" a párod, ahogy írtad, egy igazi lotyó vagy, aki nem érdemel szeretetet

máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tartott a külföldi munkaviszony a megcsalásig? Tervben volt, hogy a Nő is követi?
máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10. ha van azert egy hatarozottság feltekenyseg teren a ferfiban akkor a no nem meri megcsalni.. sokszor azert csal a no mert hagyja hulyenek nezni magat a ferfi parja..
máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

#11, nem én vagyok a nő, de a férfi sem 😀. Csupán volt egy ilyen esetről tudomásom a környezetemben.

#12, nem volt tervben, hogy a nő is utána menjen. Nem tudok pontos számokat, de talán egy éve nem tartott még a munkaviszonya a férfinek, pár havonta hazalátogatott. Nyilván nem akarta ezt évekig húzni, csak élt a munkalehetőséggek ideiglenesen.

Biztosan nehéz lehetett mindkét félnek. De minden elhatározás kérdése.

máj. 4. 18:58
 15/22 anonim ***** válasza:
Egy év? Ez már nem is megcsalás, hanem elhagyás...
máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt egy több éves kapcsolatom amikor a barátnőm egy évig távol volt és csak párszor voltunk együtt ez idő alatt. Akkor mondtam neki, hogy lehet szexuális kapcsolata mással is. A feltételem az volt, hogy más ne tudjon róla és használjon óvszert.
máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A nő tuti nem volt monogám. Ha az lett volna, akkor előbb szakított volna a párjával és majd csak az utána k..atja magát másokkal. Csak hát a ház, meg a lé, ami kintől - külföldről - csordogált hazafelé ugye, az mégiscsak jól jött. Ismerek ilyen ribi, akarom mondani szebben, többszerelmű nőket. Akiknek megfelelnek az ilyenek, ők használják őket egészséggel, mert egyébként meg úgysem tart örökké a fiatalsága senkinek sem. Csúnya öregen meg már úgysem fognak kelleni a kutyának sem.
máj. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem volt monogám, ez tény.
máj. 7. 03:41
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdező te vagy a megcsalt pasi?
máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem
máj. 7. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!