Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi vagy nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi vagy nő, aki findom keretében közös megegyezéssel csinált blackmail-t?

Figyelt kérdés
Meséljetek!

#domina #Fendom #blackmail #Anyagi dominancia
2023. jan. 3. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Az meg mi?
2023. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Tolmácsot szeretnék kérni.
2023. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Magyarul brekegj lúzer...
2023. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A nöi dominancianak egy olyan megnyilvanulasa, amikor a férfiről kompromitálo fotok es chates beszélgetéseket birtokol a nő és zsarolja, hogy az ismerösei vagy felesege tudomására hozza.
2023. jan. 3. 13:07
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Én a szeretőmet zsaroltam és húztam le hónapokig, miután megtudtam, hogy nős...

Azt nem tudtam, hogy van ennek neve is, csak rosszat akartam neki és kész. 😄

2023. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nő vagy.

Ez valahogy nagyon izgalmas ha aljas is.😀

2023. jan. 3. 13:22
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Ezt azért itt hagyom Nektek:

Zsarolás

367. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel vagyoni hátrányt okoz, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2023. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Én vagyok aljas??? Aki félrekúr egy huszonegy évessel mikozben a felesége a három gyerekével van otthon, az mi?? Ha tudtam volna pofánverem az első percben!
2023. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

#7

Bizonyára rohanni fog a rendőrségre, hogy rögtön lebukjon és felforduljon az élete... Aham. Az embereket pont azért lehet zsarolni, mert nem fogja megtenni!

2023. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Optimális esetben közös megegyezessel történik a zsarolas, hiszen ez egy fétish.

Vannak olyan dominak, akik leirják a hirdetesukben, hogy vállalnak blackmail-t.

2023. jan. 3. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!