Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Közel 10 évig folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 10 évig folyamatosan megcsalt a párom, hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyáltalán féltékeny típus, kapcsolatunk alatt 2-szer vettem a kezembe a telefonját, akkor is azért, mert fürdés közben hívták és bevittem neki. Az sem zavart, hogy lány barátai is vannak, megbíztam benne, nem adott semmi okot a bizalmatlanságra. Múlt héten éjszakás voltam, tudta, hogy reggel 7 óra fele fogok hazaérni, de időközben változás lett a beosztásban, nekem sem szóltak hamarabb, így már este 11-re hazaértem. Mindig megkértem, hogy vegye ki a kulcsot az ajtóból, ha megyek korán reggel, akkor ne ébresszem fel. Most sem volt a kulcs az ajtóban, kinyitottam és egy hatalmas sikolyt hallottam, majd azt láttam, hogy az előszobából nyíló fürdőszobában a mosógép tetejéről ugrik le egy meztelen lány. Ilyen kellemetlen helyzetben még sosem éreztem magam, pedig nem nekem volt okom szégyenkezni. A csaj elment, rögtön számonkértem a páromat, hogy ez mégis mi volt. Mondta, hogy fáradt, majd másnap megbeszéljük. Másnap 3 órán keresztül beszéltünk, bevallotta, hogy a kapcsoltunk eleje óta vannak lányok, akik feljárnak hozzá, mert neki naponta szüksége van szexre. Korábban ezt sosem mondta, pedig lett volna rá megoldás, nem vagyok egy frigid nő, általában ha aznap nem éjszakás voltam, akkor szexeltünk. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy majdnem 10 év alatt hányszor utasítottam vissza, vagy vetettem el egy extrémebb ötletét. Teljesen összetörtem a történetek után, megmondtam neki, hogy részemről vége a kapcsolatunknak. Azóta is keres napi szinten, nem akar belenyugodni. Adtam neki kölcsön 700 000 Ft-ot az autója javítására február elején, most kitalálta, hogy havonta 20 000 Ft-osával akarja törleszteni, de nem utalással, hanem átadja készpénzben. Nem vagyok hülye, ez is egy újabb ürügy, hogy találkozzunk még jó sokáig.
márc. 3. 14:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Idővel túllépsz rajta.
márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő segít. A mosógépnek ugye nem lett baja?
márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem fog segíteni az idő, konkrétan vele éltem meg a fiatalságom. 35 éves vagyok már, ha hamarosan meg is találnám a társam, akkor is idő, mire megismerjük egymást annyira, hogy az valóban komolynak számítson. Nagyon szerettem volna gyereket, de ez a hajó a korom miatt már elment, nem akarok idős anyuka lenni, akit a gyereke ballagásán a nagymamájának néznek. 3 éve szültem volna, ő akkor rábeszélt, hogy várjunk még egy kicsit, ez fáj a legjobban, hogy nem lehetek már anya.
márc. 3. 14:34
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha mindennap 2x dugsz vele, az sem lett volna elég. Neki változatos testek kellettek. Ezt nem tudtad volna felülmúlni semmivel. Valószínűleg előtted is így élt. Nem szokásuk ezt őszintén bevallani, mert a normális nők azonnal kihajítják őket.
márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

10 évig ha nincs gyerek már nem is nagyon lesz, csekély az esély rá. Látod az baromi nagy jel volt arra, hogy komolyan nem vesz téged figyelembe.

Azért 4-5 év után ha nincs gyerek, csak az ígérgetés megy akkor már nem lesz...

márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem híztam el a kapcsolatunk alatt, sőt sportolok, rendszeresen futok félmaratont, és edzőterembe járok. Lehet, hogy nagyképűen hangzik, de sok 35 éves megirigyelné a testem. Volt, hogy kipróbáltunk szerepjátékokat, volt a tőlem telhető változatosság. A nagydarab, elhízott nők taszítják, egyedül a nagy cicik tetszenek neki, de még 6 éve megcsináltattam a sajátjaimat (nem miatta).
márc. 3. 14:40
 7/22 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy csak utána lesz gyerekünk, ahogy egzisztenciálisan úgy állunk, hogy meg tudunk neki adni mindent, nem fog szűkölködni semmiben. 4 éve vettünk egy lakást, hogy ne albérletbe érkezzen, megcsináltam a jogsit, hogy majd bárhova el tudjam vinni a gyerekünket, amiből végül semmi nem lett, mert a karrierjében előléptették, így szerinte nem tudott volna annyi időt szentelni a gyereknek, amennyit akart volna, kell neki egy kis idő, hogy majd mindkét szerepben helyt tudjon állni. Azóta is vártunk...
márc. 3. 14:45
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
A legszebb nőt is unja valaki kérdező. És ha egy pina kevés neki, akkor tehetsz bármit sehogysem leszel csak egyedül elég, főleg hosszabb távra. A hűtlen pasasok 98%-a ezért csal valójában, a többi csak mellébeszélés.
márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Látod... Egyértelmű volt a helyzet. Amúgy hihetetlen, hogy egyetlenegy jele nem volt annak, hogy félrekufircolt 10 évig!!!

(Igazából az egész sztori az.)


Ha te akartál gyermeket fiatalabban olyan 30 évesen akkor nem kellett volna várni. Gyermek mellett is lehet előre haladni, nem igaz, hogy nem lehet, persze nehezebb, de akkor se lehetetlen.


Megszívtad, maximum lehet gyermeked 40 évesen ha annyira akarsz. Ha nem ott vannak a rokonok gyermekei. Ez van ha vársz fölöslegesen egy férfi miatt...

márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Olyannyira nem volt jele, hogy még a legjobb barátai, öccse sem tudott róla, akikkel napi szinten beszél, ők is teljesen le voltak döbbenve. Nem volt otthon a kukába kidobott óvszer (vagy zsebkedőbe csomagolta és nem túrtam át naponta a kukát), nem kaptam rajta sosem kétértelmű beszélgetéseken, mindig éreztette, hogy mennyire szerelmes belém. A környezetünk álompárnak tartott, tőlünk kérdezték, hogy lehet, hogy még ennyi idő után is ennyire látszik, hogy odavagyunk egymásért. Nem szeretnék 40 évesen korom körül szülni. A rokonok, barátnők, barátok gyerekei mégsem olyanok, mint a saját.
márc. 3. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!