Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen okok állhatnak amögött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok állhatnak amögött, ha egy nő megbocsátja a férjének a bizonyosságot nyert megcsalást?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmet a férje többször is megcsalta a 7 év alatt, mindig panaszkodik is emiatt, mégis mindig megbocsát neki. Miért? Én nem is tudnék bízni benne egy ilyen után, ígérhetne akármit. És úgy lennék vele, hogy máskor is meg fogja tenni és lehet a kislánynak még csonka család is jobb lenne, mint egy ilyen látszatházasság. Felőlem annyit látogathatná a kislányt, amennyit akarná, de én ezt a megaláztatást nem tűrném el. A facebookjuk tele van közös fotókkal, de a gyakorlatban nem ilyen boldogok ám. Nem önbecsapás ez? Van egy 5 éves kislányuk(ez mondjuk nekem nem lenne indok) illetve közös otthon.

2023. aug. 4. 21:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%

#10

Állítólag a barátnőd. Az a kérdés, hogy neki van-e olyan anyagi háttere, hogy ki tudjon lépni?

Ha nincs hová mennie, te befogadnád? Vigyáznál a kislányra, amíg elmegy mondjuk orvoshoz? Segítesz például elhozni oviból? Vagy csak az ítélkezés megy? Akkor viszont ne nevezd magad a barátjának.


Te vagy a szerető, aki borított, és most hisztizik, hogy nem válnak, hanem együtt maradnak? Eltaláltam?

2023. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
10. Nálad amúgy minden rendben???? Nem én vagyok a szerető. Csak ha vele marad, akkor maradjon csendben és nem nekem kelljen hallgatni, hogy folyamatosan panaszkodik... Hozzám egyébként jöhetne. 3 szoba van, abból 1-et használok. Már felajanlottam párszor. Nem akar. Mondtam, hogy állásban segítek. Erre mindig az a válasz, hogy a gyereknek apa kell.... Mondtam már neki, hogy egy válás után nem kell úgy eladni, minthaaz apát bebörtönöznék vagy megölnék és megszűnne létezni... De Ő ezt nem érti meg, hogy kizárólag az apám múlik menbyit foglalkozik a gyerekével egy válás után...
2023. aug. 5. 12:34
 13/22 A kérdező kommentje:
*11
2023. aug. 5. 12:34
 14/22 A kérdező kommentje:
Szóval igen, lenne segítsége! Csak ha nem fogadja el, akkor ne az legyen a téma, hogy amikor átjön, állandóan ezt hallgatom. Besz@ri , én ezt már mondtam neki. Ennyi
2023. aug. 5. 12:36
 15/22 anonim ***** válasza:
Anyagi.
2023. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
22%
Lehet a pasi sokkal jobban néz ki mint a szóban forgó hölgy. Tudja, hogy ilyen színvonalú társat még egyszer nem tudná kifogni. Ez is lehet ok, hogy mellette marad.
2023. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, melletted sem kell ellenség, ha ilyen barát vagy. Nem az ő cipőjét hordod, nem ítélhetsz, amíg nem ismersz minden apró morzsát.

Tudod az én barátnőm is ilyen nagy harcos volt, aztán kiderült, hogy lefeküdt a férjemmel. Igen, együtt maradtunk. Igen, küzdünk. És nem, egy szex nem írhat felül 10 együtt töltött évet.

2023. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Utolso. Ugye a baratnodnek is megbocsatottal? Ha mar a ferjednek igen. Vagy az volt beadagolva, hogy a baratnod maszott ra a ferjedre? O volt a gaz csabito?
2023. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a "barátnőmnek" sosem bocsátottam meg és nem is fogok. Egy szóval sem írtam, hogy egyedül ő a hibás a történetben, de ha ennyire csípi a szemed, akkor talán nálad sem tiszta a lelkiismeret.
2023. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem kell szemelyeskedni.

Nagyon sok olyan tortenetet hallok/olvasok, hogy megbocsatas utan is felrelepett a megcsalo, kevesebbet arrol, amikor huseges maradt es megbecsulte amije van. Azert remelem, ha legkozelebb megteszi, te nem adsz neki tobb eselyt es nem mergezed magad.

2023. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!