Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam az orvosommal?..

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam az orvosommal?..

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek, és problémák miatt nőgyógyászhoz kezdtem járni. Akit egyébként régebbről ismerek. Már az elején is kedves volt, néha túl kellemes is volt ahogy hozzámért, azt hittem képzelődöm, de tetszett, de mikor az utolsó alkalom volt nála hatalmasat s.xeltünk, jobb volt mint eddig bármikor..Most hatalmas bűntudatom van, nem tudok a párom szemébe nézni. Mondjam el neki? Mostanában nem igazán figyelt rám, nem csak én vagyok a hibás ebben.

32N


2023. ápr. 27. 14:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz még összehozni valamivel jobb sztorit, ez gyengusz volt.
2023. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mi nem hihető?
2023. ápr. 27. 14:38
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Miféle utolsó alkalom az orvosnál, amikor jársz minimum évente és hol szexeltetek ott a rendelőben, a többi páciens meg hallgatta, a nővérke hol volt? Ha nem is ott történt a dolog, akkor meg miért nem írtad?
2023. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Jézus, ha valakinek a nőgyógyászati vizsgálatról a szex jut eszébe, az gáz szerintem. Amúgy a 3-as által feltett kérdések validak.
2023. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Én már csak azért sem hiszem el, ahogy írsz. Tanult ember nem fekszik össze analfabétával…
2023. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
5, ó, dehogynem, hány ilyen orvost ismerek.. :D főleg a magánszektorban, ahol nem feltetlen van asszisztens.
2023. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Sose láttam még olyan nőgyógyászt, akinek ne lett volna asszisztense.
2023. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem voltak paciensek, késő délutánra volt időpontom, magánrendelő. Az ajtót mindig becsukja, hogy ne nyissanak be, kinek tűnt volna fel vagy mi jogon vonták volna kérdőre, hogy tovább volt becsukva a szokásosnál. Az hogy a nőgyógyászom csak súlyosbító tényező, természetesen nem arra izgultam vagy ilyesmi hanem a férfi fogott meg.
2023. ápr. 27. 14:50
 9/23 anonim ***** válasza:
98%

Én azért nagyon kíváncsi lennék, hogy mi a franc tud izgató lenni a nőgyógyászaton :DD

Annyira libidóhervasztó, frusztráló az egész, hogy nem véletlenül kell sok nőnek (köztük nekem is), hogy legalább az évi egy rákszűrésre menjünk el.


Amikor pedig "hozzám ér" a nőgyógyász a fehér kesztyűben az valóban hozhat összerezzenést. Mert baszki félek! előre félek a kacsa jéghidegségétől és a fájdalomtól. Nem az izgalomtól rezzenek össze hanem a félelemtől.

2023. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én nem félek ezektől a dolgoktól
2023. ápr. 27. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!