Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összejönnétek egy olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan nővel annak tudatában, hogy egyszer megcsalta az egyik exét?

Figyelt kérdés
Csók volt. Azonnal elmondtam neki az igazat és szakítottam vele.
2023. ápr. 12. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Akkor gyakorlatilag már azért csókolóztál azzal a férfival, mert szakítani akartál az előzővel.


Én nem tartom szerencsésnek, ha valaki akkor szakít a párjával, amikor már megvan az új. Ugyanakkor, ha korábban egyszer így alakult, az nem lenne kizáró ok. Inkább csak az a fontos, hogy velem ne így kezdje a kapcsolatot.

Szóval a válaszom: Ez nem lenne kizáró ok.

2023. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Amit itt a kérdésben leírtál, számomra az nem jelentene problémát.
2023. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sokan jönnek össze olyanokkal akik már csalták az exüket, emiatt nem kell aggódnod. Ha elmondták, ha nem, nem szokott többnyire zavaró tényező lenni. Ez a mai párkapcsolati morál sajnos💁
2023. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Soha. Az ilyen egyértelműen megbízhatatlan. Ha mást megcsalt, majd pont engem nem fog? Ugyan. Nèzzen mást palimadárnak.
2023. ápr. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2023. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Minden partner mást hoz ki az emberből. Te nem az vagy akit megcsalt. Mások a személyiség jegyeid. Ez nálam nem állja meg a helyét.
2023. ápr. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. És a helyedben elgondolkoznék azon hogy érdemes e élnem ilyen szégyenben. Hogy nem sül le a képedről a bőr? Undorító!
2023. ápr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!