Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek tudatában összejönnétekv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tudatában összejönnétekvalakivel?

Figyelt kérdés
Teljes az összhang,de sok hitele van,amit eddig nem fizetett,de állítólag miattam elkezdte.. mennyire ránthat bele engem is? Mindenki le akar beszélni ,de nem tudom mit tegyek?
2016. márc. 15. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Miattad kezdte el fizetni? Aranyos. Akkor miattad is hagyja abba? Egy hangosabb vita és beduzzogva rád terheli az egészet. Le lehet pontozni, de ismerősöm szívta már meg emiatt, ne akarj úgy járni.
2016. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Hat a hitelek osszegevel minden honapban szamolni kell a kozos elet soran. Nem tudom mennyire keres jol es mekkora a befizetendo osszeg...de meg tudja keseriteni a mindennapi eletet ha kb. csak a hitelre keres a fiatalember...
2016. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én is épp ezektől tartok..több millióról van szó átlagkeresettel.

Félek nélkülöznünk kell majd. Gondoltam rá ,hogy megkérdezzem valamelyik exét,hogy mi volt ezzel.vagy miért hagyták ott ,mert amúgy tényleg annyira passzolunk,annyi szépet ígér,amit nem merek elhinni. Hogy járt az ismerősöd első? :()

2016. márc. 15. 08:46
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Csekkold le, hogy az az "állítólag" valóban igaz-e. Ha nem, akkor nincs miről beszélni, bármennyire is teljes az összhang. Ha igaz, akkor adhatsz egy esélyt neki, mert ha hosszú távon is rendesen törleszt, akkor előbb-utóbb lejárnak a hitelek. Nem könnyű a helyzet akkor sem, mert a keresete egy részét elviszi, de ebben is van pozitívum, tekintve, hogy van munkája, és becsületesen csinálja a dolgait. Ekkor viszont nagyon alaposan nézz a körmére mindig: mennyi tartozása van jelenleg, mennyit kell fizetnie havonta, mikor járnak le a hitelek, valóban törleszt-e rendesen minden hónapban. Ha jelenleg nem túl gáz a helyzet, akkor érdemes lehet egy ún. hitelkiváltó hitelt megpróbálni, mert lehet, hogy jobban jár azzal.


Téged nem tud közvetlenül belerántani, nem vagy felelős az eddigi dolgaiért. Tőled az ő tartozását a hitelező bankok nem követelhetik. Viszont ha esetleg megpróbálna újabb hitelt felvenni (az adósságrendezőn kívül), az már alapon nem jó jel, ha pedig megkérne téged, hogy legyél adóstárs vagy kezes, abba nehogy belemenj.


Szerintem pár hónap alatt kiderül, hogy mennyire tartós a változás, és ez alapján már el tudod dönteni, hogyan tovább.

2016. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám lecsekkolni igaz e amit mond? Állítólag vonják a fizetéséből..hogy derítsem ki?
2016. márc. 15. 08:59
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Bármi is lesz belőle,különtartozásnak fog minősülni,amiért te nem felelsz.

Viszont az a nem mindegy,hogy míg ő törleszt,addig a te kereseted nyújtja-e a megélhetést vagy sem.

Magyarul a törlesztés után mennyi marad neki megélhetésre!

Mi az,hogy miattad törleszt??? Maga miatt kéne...

2016. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, attól, hogy valaki rendesen megfarkal, még nem feltétlenül álompasi.

Fiatalon az ember még az után megy, ami a lába közt van, de mondjuk 28-30 éves korára már nőjön be a feje lágya, és ésszel éljen.

2016. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Soha.


Amíg törleszt, vagy a te pénzedből fogtok élni, vagy csak vegetálni fogtok, mert a maradékból csak arra fog telni.


Majd ha visszafizette a hiteleket, akkor gondolkodj ezen. Ígérni mindenki mindent tud.

2016. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
No igen a párkapcsolatokban senki sem anygaias, egy cseppet sem! :-D
2016. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem anyagiasságról van szó,de akkor is egy idegen,aki miatt ha önzőség ha nem,nem szeretnék nélkülözni fiatalon.
2016. márc. 15. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!