Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek tudatában összejönnétekv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tudatában összejönnétekvalakivel?

Figyelt kérdés
Teljes az összhang,de sok hitele van,amit eddig nem fizetett,de állítólag miattam elkezdte.. mennyire ránthat bele engem is? Mindenki le akar beszélni ,de nem tudom mit tegyek?
2016. márc. 15. 08:30
1 2
 11/16 VirágésBence ***** válasza:
Tényleg nem anyagiasságról van szó, aki anyagias az ajándékokat vár és luxus autót a formás feneke alá, te csak szeretnél megélni. Ha ő meg tud élni a hitelből akkor valószínűleg nem olyan rossz a helyzet, maximum nem lesz nálatok közös kassza, a te keresetedhez ő nem fog nyúlni és te sem az övéhez. Lehet így is kapcsolatban élni.
2016. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy neked mi közöd lenne az ő adósságaihoz. A hitelt ő vette fel, a te neved nem szerepel sehol. Te csak párkapcsolatot akarsz tőle nem gazdaságit. Majd akkor menj hozzá esetleg feleségül, ha kifizette ezek. Nem várnám el egy nőtől sem, hogy nekem anyagi támogatást nyújtson.
2016. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Édesanyám ellenzi leginkább és a környezetem..félnek,hogy nélkülöznöm kell mellette.
2016. márc. 15. 12:13
 14/16 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám lecsekkolni igaz e amit mond? Állítólag vonják a fizetéséből..hogy derítsem ki?"


Például pontosan a fizetési papírjáról. De annál sokkal több infó szerepel a hitelszerződéseken, ill. a havi elszámolásokon, amiket a bankok küldenek. Minden hónapban csökkennie kell a hitelösszegnek, ha valóban törleszt, ill. az esetleges elmaradást is feltüntetik.


Viszont van egy rossz hírem: ha VONJÁK a fizetéséből, akkor az már nem önkéntes teljesítés, hanem lezajlott a hivatalos eljárás a tartozások miatt, aminek ez lett a vége, azaz a jövedelemből való letiltás. Tehát nem miattad kezdte el fizetni.

Erre is nyugodtan kérdezz rá.

Ha nem őszinte, és/vagy nem hajlandó megmutatni a bizonylatokat (számlakivonatok, egyebek), akkor most már én is inkább afelé hajlok, hogy ne kezdj vele komoly kapcsolatba. Mert ha ebben simliskedik, akkor másban is fog esetleg. Nagyon nem mindegy, mert egy normális kapcsolatnak az egyik alapja az őszinteség, erre épül a bizalom, márpedig aki kamuzik, az egy megbízhatatlan ember. Ha őszinte, megbízható stb., még akkor is fennáll, amit itt többen is írtak, hogy elég nehéz lesz a helyzet egy ideig. Az viszont túlzás, hogy neked kellene eltartanod, nem hiszem, hogy annyira rossz lenne a helyzet. Max. neki tényleg nagyon kevés pénze marad a megélhetésre. A fizetéséből max. 33%-ot lehet tiltani, több hitelező esetén max. 50-et. Ezen felül még fizetnie kell a rendes havi törlesztőket, amennyiben nem a teljes hitelösszeg került végrehajtásra, hanem csak az addigi tartozás. Mindezeket kérdezd meg tőle, nézzétek át együtt a papírokat. Ha nagyon gáz a helyzet, akkor vagy hanyagold végleg, vagy megbeszélhetitek, hogy előbb kikecmereg a bajból, aztán majd tárgyalhattok... De ha nem olyan vészes, mert mondjuk magas a fizuja, és még így is elég pénze marad, vagy ha pár hónap alatt lecseng a dolog, akkor annyit azért ki lehet bírni. De szerintem csak akkor menj bele komolyabb kapcsolatba vele, még jó kilátások esetén is, ha nem hazudott. (Ilyenkor szokott az lenni, hogy bevallják, ha rákényszerülnek, jön a bocsánatkérés és a "jaj-soha-többet"... Erősen kétesélyes a dolog, mert aki hazudós, annál ez csak színjáték; viszont elképzelhető, hogy ő most az egyszer csak azért kamuzott, mert nem akar téged elveszíteni. Nem mintha ez elfogadható lenne, de majd úgyis kiderül, milyen ember.)

2016. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
Lepontozhattok drágáim, de ez anyagiasság, csak szép köntösbe csomagolva "nem akar nélkülözni" hát beszarok komolyan mondom.
2016. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jaj,mert te aztán egy idegen miatt szívbaj nélkül lemondanál a fizetésed és megtakarításaid egy részéről...persze...

Tudod,más fa,sz,sága miatt én sem szivesen húznám össze a gatyamadzagot,főleg,ha csak most ismertem meg!

2016. márc. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!