Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 15 hetes voltam, mikor megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 hetes voltam, mikor megcsaltam a férjem,eddig sosem csináltam ilyet.!?

Figyelt kérdés
Sok mindent miatt, nagyon elhanyagolt,a baba nem tervezett volt,és akivel megtettem ,már régóta beszélünk,és idősebb is jóval,lehetne itt sorolni az okokat. Úgy döntöttem,nem mondom el neki

2023. ápr. 7. 08:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Oké...
2023. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Fényes jövő áll előttetek.
2023. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Ne is ha nem akarod hogy lelépjen.

Vele nem is szexeltetek?

Vagy mi vett rá hogy egy másik pasinak szétedd a lábad úgy hogy van férjed?

A pasival remélem tisztáztad hogy soha többet nem fog előfordulni.

2023. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

Ha gondolod én szívesen megismernélek, beszélgetni stb.

42f

2023. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az vett rá, hogy évek óta elhanyagolt,próbálkoztam nála,sok mindent bevetettem.

Sokszor elutasított. Leültem vele beszélgetni is,de nem jutottunk semmire.

Nem szoktunk veszekedni,soha meg nem fordult a fejembe a dolog,bár voltam fantáziám is.

Aztán megismertem őt,aki teljesen más ember,aki érti a nők lelkét.

Beadtam a derekam,valahol úgy éreztem,ennyi jár.

Hozzá tenném,fiatal vagyok még nagyon, karcsú szép nő, ápolt,rendezett,ezt csak azért írom, hogy össze álljon a kép.

2023. ápr. 7. 08:43
 6/23 Noren1989 ***** válasza:
74%
A francért nem vetetted el a gyereket...
2023. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Régen történt ez?
2023. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Szóval "nagyon fiatalon" bevállaltál egy nem tervezett gyereket egy rossz házasságba. Gratulálok. Főleg, hogy állításod szerint évek óta rossz a helyzet. Akkor minek kellett ez az egész? Szerencsétlen gyerek... A megcsalás a legkisebb gond ebben a szituációban. A legnagyobb, hogy tönkreteszed egy gyerek életét.
2023. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Elvetetni? Nem lennék rá képes,sosem. Nagyon jó munkám van,ami jól fizet,tudnám egyedül felnevelni,ez volt a fejembe.

Megsem fordult az, hogy elvetessem . A fiatal az a 26+

2023. ápr. 7. 08:52
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem biztosan nem lett volna gusztusom terhesen kefélni egy idegen fsszal semmi miatt. Gratulálok. Ha szar a kapcsolat eleve, akkor szakítok, nem szülök helyette, hogy még többet tegyek a fosért. Ennyi ésszel szabad lábon.....
2023. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!