Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 15 hetes kismama leszek mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 hetes kismama leszek mikor lesz az esküvönk, milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudom eldönteni,csak a szük család lesz jelen.Mivel már volt egy esküvőm igy a fehér menyasszonyi ruhára nem vágyom,a párom öltönyben lesz.Mivel a hasam gondolom nőni fog,igy az esküvö előtti héten akarom megvenni.Kosztumre,vagy valamilyen szoknya+blúz megoldásra gondoltam.
2009. okt. 6. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha már vannak terveid, akkor legyen az, mert feltételezem abban érznéd jól magad, és ez a lényeg.:)
2009. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
68%

Szia! Én 5 hónapos voltam amikor házasodtunk, náluk varrattam ruhát: [link]

nem volt olcsó, de gyönyörű lett! Ekrü színben. Ha gondolod küldök róla képet az emailedre.

2009. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
15 hetesen szerinteem még nem érdemes drága kismama ruhára költeni, bár biztos szép, csak nincs értelme.
2009. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 15 hetesen még alig látszott a pocakom, 20 hetesen is csak akkor, ha kidugtam. Szerintem valami alkalmi ruha jó lenne (nem konkrétan menyasszonyi ha nem akarod), ami mell alatt valamennyire bővül, vagy legalább is nem feszül, és akkor később is tudod viselni.
2009. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak az a baj,hogy igy is van egy kis túlsúlyom,tehát már van pocakom,bár még nem igazán a babától,mivel 8 hetesek vagyunk.
2009. okt. 6. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A 19:29-es válasz ezesetben is helytálló, sőt.:)
2009. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18.51 es,nagyon szépek ezek a ruhák,nem tudom hogy varrattad meg,felkerested őket,mivel gondolom próba nélkül nem megy.
2009. okt. 6. 19:57
 8/11 anonim válasza:
18:51es vagyok: Igen, a Ráday utcába mentem, voltam 2szer próbán is. Nekem is volt túlsúlyom 5 hónaposan is, és hidd el, gyönyörű ruhát varrtak!
2009. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én Debreceni vagyok,igy nem tudnék felmenni,ruhát próbálni,de azért köszönöm aranyos vagy!
2009. okt. 7. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj el több esküvői ruhakölcsönzőbe,ahol át is szabják.Biztos van vajszínű,csontfehér stb.ruhájuk.A barátnőm 28 hetes terhes volt,olyan rafinált volt a ruha szabása,hogy szemből nem is látszott,hogy babás.Én nem mennék kosztümbe,szerintem elavult és azért mert kismami vagy még lehetsz kecses.

Hasonló volt a szabása:

[link]

2009. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!