Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 15 hetes voltam, mikor megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 hetes voltam, mikor megcsaltam a férjem,eddig sosem csináltam ilyet.!?

Figyelt kérdés
Sok mindent miatt, nagyon elhanyagolt,a baba nem tervezett volt,és akivel megtettem ,már régóta beszélünk,és idősebb is jóval,lehetne itt sorolni az okokat. Úgy döntöttem,nem mondom el neki

2023. ápr. 7. 08:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Akkor neveld egyedul. Minek tartasz magad mellett valakit, akivel mar kolcsonosen leszarjatok egymast? Felesleges. 26 eves csinos nokent boven talalsz normalis partnert kisgyerekkel is, max az elso 1-2 evet kell egyedul toltened. (Leginkabb az idohiany miatt.)
2023. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

"Hozzá tenném,fiatal vagyok még nagyon, karcsú szép nő, ápolt,rendezett,ezt csak azért írom, hogy össze álljon a kép."

Igen, és itt vége is az előnyös dolgoknak veled kapcsolatban. Mert eszed az semmi.

2023. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Na egy újabb beképzelt pna, akit szintén unnak már otthon. Teherbe vereti magát, aztán félrebszik, utána meg jajgat. Szép jellem rajz. Büszke le magadra.
2023. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Jó, ne mondd el, mert ha megteszed lehet kidob, úgyhogy kussolj.
2023. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Legalább tudod ki az apja a gyerekednek. Ne mondd el, de szakíts.
2023. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

Fúj, ez milyen durva. Terhesen egy másik pasi farkával piszkálni a gyereket.

Mi a kérdés amúgy? Ne mondd el, így is úgy is szarnak tűnik a kapcsolat. Készülj az egyedülálló anyaságra mert ennek az lesz a vége.

2023. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
73%

Egyébként te ezt most miért írtad ki?? Eldöntötted ,hogy nem mondod el!

Ügyes vagy ,hogy dugtál egy jót.

2023. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha évek òta pocsék a kapcsolat, miért lettél terhes? Ne haragudj, de agyad, az nem igen van. Persze nyugodtan mondd el neki, van jò fizetésed, majd neveled egyedül, csak mikor felnő az a gyerek, ne sztorizgass ròla, hogy már a méhedben volt, mikor más kukija élvezkedett benned. Pfujj 31/N
2023. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%

Látom önbizalmad van, de egy sz.r ember vagy. Bocs de ha ez a kérdés valós, akkor nagyon undorító amit tettél...

Szerintem se mondd el de inkább szakíts

2023. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
De irigylem a pasit aki terhesen megdughatott...jól tetted,csak nem tudom ha minden rendben lesz mert jo fizetésed van stb van hol laknod,akkor miért nem lépsz le?Aztán dughatsz akivel akarsz,és nem kell ezen gyötrödni föleg nem itt a gyakorin..
2023. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!