Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak egy 140 kg-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak egy 140 kg-os nővel? Mit tud adni, amit én nem?

Figyelt kérdés
Nekem átlagos testalkatom volt, mikor összejöttünk. Terhesség alatt szedtem magamra, de annyira zavart, hogy minden gondolatom akkorül forgott a szülés után 2-3 hónapba. Azóta edzek heti 5x, mióta rájöttem, hogy a férjem megcsalt. Azt hittem, nem vagyok elég jó mert kövér vagyok. Most derült ki viszont, hogy akivel megcsalt, az nálam kb 2x nagyobb, rajta nem csak felesleg van, hanem rendesen kövér. Mellesleg fiatalkorú, de nem a büszkeségem mondatja ezt velem, hanem tényleg egyátalán nem szép. Nem tudom, mit tud adni ő, amit én nem. Hiszen anyaotthonban él az édesanyjával, oda hordja haza a férjemet is
2023. ápr. 11. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Most akkor nő, vagy fiatalkorú?
2023. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez a legszarabb kamu, amit mostanában olvastam itt. Jelentve.
2023. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anyaotthonba férfi nem mehet be... Hatalmas kamu
2023. ápr. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!