Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderülne, hogy az évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy az évek alatt több nővel is megcsaltak elválnátok?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk
2021. aug. 1. 18:30
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Esetleg, akinek van tapasztalata mi történik, ha "megbocsájtok"?
2021. aug. 1. 18:31
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék. Sosem tudnék már bízni benne, hiába bocsájtanék meg, mindig kattognék, ha nem veszi fel a telefont vagy későn ér haza, minden apróság gyanús lenne, mert eszembe jutna hogy már átvert többször is. Szerintem aki ilyen szinten megaláz, ott nincs bocsánat. Becsüld meg magad, fiatal vagy, ne pazarold olyanra az életed aki nem érdemel meg téged.
2021. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Ha megbocsájtasz, onnantól mindenkinek egyértelmű, hogy veled azt csinál a férjed, amit nem szégyell. Neki is. Nyugodtan mondd azt, hogy téged nem érdekel ,ha megcsal. Esetleg kimondottan izgat is. De utána ne rinyálj.
2021. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

El, mert számomra az őszinteség és a bizalom nélkül meghalt a kapcsolat. Akkora törés lenne, hogy akit szerettem, és akiben megbíztam, ezt tette, hogy ha akarnék, se tudnék vele maradni.


De nem is akarnék. Nem gyűlölném érte, de elhagynám, mert számomra ebből nem lenne visszaút.

2021. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

Tök mindegy hány éves vagy, ha vki átvág, hazudik, akkor az nem tisztel. Bizalom elszáll, jön a gyanakvás, nyomozás. Le tudnál vele feküdni úgy h közben nem arra gondolsz, a másikkal hogyan csinálta!???

Aki egyszer félrelép, később is megteszi.

2021. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Aki többször megcsal az nem fog megjavulni hagyd ott.
2021. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta képes leállni..
2021. aug. 1. 18:50
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha megbocsájtasz folytatja. Döntsd el hogy neked belefér-e.

Nekem nem.

2021. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%
Ja, képes. Akkor el sem kezdte volna.
2021. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Persze hogy azt mondja azért volt már több nő is 😂😂😂
2021. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!