Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderülne, hogy az évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy az évek alatt több nővel is megcsaltak elválnátok?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk
2021. aug. 1. 18:30
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem értem? Értem, csak olyan meggyőzően mondta, hogy nem lesz több, és hogy semmit nem jelentettek neki azok a lányok..
2021. aug. 3. 16:44
 22/33 anonim ***** válasza:
17%
Én sokáig próbáltam alkalmit vagy szeretőt találni a feleségem mellé, de sosem jött össze. Így maradok szűz továbbra is.
2021. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem..
2021. aug. 5. 18:18
 24/33 anonim ***** válasza:
90%

Persze,hogy nem jelentettek neki semmit.

De te se,és ez a nagyobbik baj.

2021. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
69%

Én megbocsájtottam,de egyetlen egyszer történt,az is húsz év után.

Ő valóban le is állt,azóta is együtt vagyunk.

Többszörit én se bocsájtottam volna meg,szerintem ott már

nem nagyon van megállás.

2021. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
57%

Leállt.... Ja.

Vagy csak nem derült ki...

Istenem,hogy lehetnek ilyen lábtörlő emberek.

2021. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
70%

Nem a lányok nem jelentenek neki semmit, hanem te. Nem fogja fel, hogy ez mekkora tiszteletlenség és patkányság, hogy mit tett veled, akkor szerintem gondolkodj...

Engem egyszer csaltak meg, azonnal szakítottunk. Én nem vagyok az a lány, akivel ilyet lehet játszani, te se legyél. Soha nem lesz hű hozzád.

2021. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
82%

Aki egyszer megcsal, az nagy valószínűséggel újra megfog csalni. Aki többször, az egész biztos.

Én megbocsátottam, mert esküdözött, hogy megváltozott és hittem neki, olyan őszintének tűnt a bocsánatkérés, ahogy mondta, hogy mennyire megbánta és mennyire sajnálja, hogy fájdalmat okozott. Mondta azt is, hogy nem jelent neki az a nő semmit, hogy csak egy k.... volt és nem is volt jó vele, csak egy véletlen félrelépés volt és engem szeret.

Akkor még nem volt tapasztalatom, elhittem. Nem kellett volna, megcsalt utána is... A legrosszabb az volt, ahogy kiderült az első megcsalás, már nem tudtam úgy nézni rá, mint addig és nehezen tudtam benne bízni. Addig teljesen megbíztam benne, de akkor összetört a bizalom. Gyanakodtam időnként utána, hogy valóban oda megy-e ahová mondja. Az ágyban is mindig eszembe jutott, hogy mással volt és rossz volt erre gondolni. Kikellett volna lépnem a kapcsolatból, de nem tudtam elengedni, mert nagyon szerettem és próbáltam hinni neki és esélyt adni. Sok évet elvesztegettem hiába hazugságban. De újra megcsalt, pedig a gyanús jeleknél kérdezgettem, hogy hűséges-e hozzám és folyamatosan esküdözött, hogy igen és szeret nagyon és minden rendben, csak paranoiás vagyok szerinte. De kiderült...

Az utánam jövő barátnője hozzáköltözött vidékről az agglomerációba, 3 hónapot együtt voltak, őt is megcsalta, otthagyta rögtön a barátnője.

Válj el, ne higgy neki, így csak rosszabbul fogod magad érezni és újra csalódni fogsz benne.

2021. aug. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
76%
Azonnal kidobnám.
2021. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Szia! Igen, kidobnám, megteszi újra is! Soha nem változik meg. Most szabadulj meg tőle, ne akkor, ha gyerek lesz stb. Mindegyik ezt mondja, hogy nem jelentett neki semmit...


Engem zaklatott egy alak, aki házas, hogy le akar fektetni. Nos az konkrétan szarrá csalta a feleségét, hazudik neki, átveri. Mondjuk akinek úgy kezdődött az élete, hogy egyetemistaként elszerette a 3 gyerekes házas ember tanárát, az mit vár... A jólét neki a lényeg, ezért elnéz mindent, amikor megcsalja, akkor lepottyant egy-egy gyereket... Az alak folyamatosan fiatal lányokat zaklat, mivel ért a hipnózishoz, azt is felhasználja... Nem volt olyan időszak, hogy ne csalta volna a feleségét, soha nem változik meg... Volt, hogy a házunkban dugtak hónapokig, hogy kuncsaftja és nem vette észre. A pláne, ha szólni mersz, hogy zaklat valakit az alak (nálunk nagyon durván zaklatott, bántott), vagy megcsalja, akkor még őt jelentik fel rágalmazásért, meg falaz neki a nő....

Ja és a nem jelentett neki semmit, mert ő a feleséget szereti. Pont őt nem szereti, ha a nőnek egy hazugság az élete, meg ezt csinála... ILYEN SOHA NEM VÁLTOZIK MEG!

2021. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!