Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Veletek fordult ilyen “háromsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult ilyen “háromszög” helyzet elő?

Figyelt kérdés

Voltatok olyan helyzetben, hogy a pasitoknak volt egy régi titkos szeretője, aki nem akarta a pasitokat igazán, azert akart titkos maradni, csak azt élvezte, hogy köztetek lehet es hogy miatta veszekedtek?

Hogy miatta viták vannak, hogy ő a tiltott gyümölcs?


2023. márc. 9. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerető nem.

De olyanok akik annak örülnek ha a pasim rájuk néz, vagy velük flörtöl, annak ellenére is hogy nekik nem is kéne, de ugymond azt érzik hogy az én pasim nekik egy csettintés, hurrá "legyőztek"engem mert ha akarnák simán "elvehetnék", és ezen egotuningolnak, ennek örülnek olyat rengetegszer.


Hu a pasijának én tetszem he he.

Na ez.

2023. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

én férfiként vagyok egy hasonló helyzetben. De nekem a mai napig a barátság extrákkal kapcsolatom titokban. Igazából egyikünk de akarja a másikat de viszont barát. Meg ott az extra is ami szintén jó.


Viszont nem vehetne el sose. Mástól .

2023. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért vagy benne a háromszögben? Normális férfi nem jut?
2023. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Én is arra vagyok kíváncsi, hogy miért vagy benne.

Nem a harmadik személy tehet erről, hanem a párod, vagy mindketten, hogy ide jutottatok. Ő csak egy plusz szereplő, aki a partnered által lett bevonva a ti problémátokba egymással. Ő nem tönkreteszi a kapcsolatot, már rég megromlott, hiszen ha lett volna gyenge, akkor még a 10.alany sem lépne be hozzátok.

Ő nem élvezi, hogy ott lebzsel, a drága párod nem választ köztetek, csak neked van az bemesélve, hogy nem kell neki a párod.

Bár ha még igaz is nem meglepő, hogy csak szexre tartja, mert csak arra való és ő ezt tudja míg te a sötétben vagy.

2023. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előttem ismerte
2023. márc. 9. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
És akkor mi van?🤔
2023. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Sok nő örül annak, ha másoknak rossz, ha elvehetik mások pasiját, ha belepiszkíthatnak egy kapcsolatba, hogy a pasik simán vezethetők, ez sok nő öröme.
2023. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!