Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Teljes testi átváltozáson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes testi átváltozáson vagyok túl és élvezem! Van itt olyan aki ezen ment keresztül?

Figyelt kérdés

Kb 1 évembe került és megszabadultam 29kg feleslegtől!

103 kg voltam és most 74kg vagyok a 184cm-hez.

Minden nap edzek és kicsattanok az egészségtől. Soha nem voltam csajozós sem megcsalós fajta.. most így 39 évesen nagyon furcsa, h az utóbbi 5-6 évben senki nem nézett rám és mindenki bácsizott meg magázott, most meg tegeznek és sok alkalommal kerülök számomra zavarba ejtő szitukba a gyengébbik nemmel… konkrétan soha nem kaptam ennyi ajánlatot és soha nem volt ennyi flörtben részen. Aki hasonló helyzetben van az hogy kezelte? Illetve, hogy változott a jelleme?

Előre is köszi a válaszokat!

39F



2023. febr. 3. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, az alapvető különbség, hogy hogy az én valódi jellemem is hűséges, nem csak egy gátlásos/ocsmány hűtlen voltam, akinek csak lehetősége nem volt félrelépni, de szándéka igen.


Mikor lefogytam, arra gondoltam és az motivált, hogy a feleségem végre velem is dicsekedhet és nem valami ocsmány ork oldalán jelenik meg, hanem olyan ember mellett, aki mellett irigykednek rá, hogy milyen jó sora van.

2023. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit értsek azon, hogy ajánlatokat kapsz?
2023. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Serules miatt 6 hetet ki kell hagynom. Lassan lejar es ovatosan elkezdhetem az edzeseket. Egy ferfitol elvarjak, hogy ereje es kondicioja legyen. Nemcsak a nok, ez archetipus. Aki nem ilyen, az magara vessen.
2023. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyebkor hiszik magukrol a pasik azt hogy alfák lettek.
2023. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként az utóbbi egy év folyamán megszabadultam egy tízestől, nagyon jó érzés. Sportolni is újra elkezdek hamarosan, az utóbbi időben kevesebbet mozogtam. Viszont egyre jobb formában vagyok ennek ellenére is, sok bókot kapok, egy számomra vonzó férfi is flörtöl velem, szóval igen... Igazi önbizalomtuning ez az ember lelkének.

Arra viszont figyelj, hogy nyilván nem mindenki érdeklődése őszinte...

2023. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szabad, hogy jól essen mások elismerése, hogy jól nézel ki, de becsüld meg azt, akinek akkor is kellettél, amikor nem néztél ki jól. Ő az, aki szeretett téged, minden formádban.

Ne legyél jellemtelen, hogy ezt eldobod/tönkreteszed egótuning miatt.

2023. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
40 felé közeledve sokan újra összekapjuk magunkat, és újra rendet vágunk a szebbik nem körében. Talán Bernard Show is erre mondta: Negyven fölött minden férfi gazfickó.
2023. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!