Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az érzelmi megcsalást megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmi megcsalást megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
A barátnőm kb 2-3 hónapig írogatott több pasival, ezekben volt minden, képcsere, érzelmek, minden bizonnyal nagyon erős érzelmeket is táplált a férfiak iránt. 5 éves kapcsolat. Némileg az én kezem is benne volt, az utóbbi időben nem nagyon kommunikáltunk.
2023. jan. 31. 13:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, hogy majdnem 4 hónapnyi veszekedés és minden apró sérelem kibeszélése, átbeszélése után, ami 0-24-ben ment, tehát durván 120 nap után, végre látszik a fény az alagút végén, és valószínű, hogy megtudjuk javítani a dolgot. Én még ilyen fáradt soha nem voltam, ő sem, szerintem 200-szor kaptunk idegösszeroppanást, sirőgörcs, sajnos tettlegesség is volt, dulakodtunk, hazakoltoztem, vissza, aztán megint haza, vissza, megint haza, vissza, aztán ugyanez még....nem is tudom hányszor....de most van az első hét ami úgy telt el, hogy nyugiban, kezd alábbhagyni a tüske bennem, kezdek elköteleződni újra felé, úgy érzem ő is felém....belátom, hogy én is hibáztam, hogy 4 éven keresztül elhordtam mindennek, ő is belátta, hogy nem kellett volna ezt tegye, inkább szakítania kellett volna....


Ha működni fog a dolog, nem tudom azt mondani, hogy megérte, azt hiszem erre mondják azt, hogy nem érte meg. Az 4 hónapnyi fájdalom és kín, egyszerűbb lett volna szakítani, sokkal egyszerűbb és fájdalommentesebb, de végülis így jött ki a dolog, nem bánom.

2023. máj. 19. 02:50
 22/23 anonim ***** válasza:

Csak úgy megkérdezném.

Biztos vagy Te benne, hogy csak irkált? Biztos vagy abban, hogy már nem csinálja? Biztos vagy abban, hogy nektek szükséges tönkre tenni egymás életét? Ha nem is az egészet, de ezt az elkövetkező közös időszakot?

2023. máj. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Semmi sem biztos, csak a halál.
2023. máj. 19. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!