Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ha férjetek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha férjetek ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Sokadszorra ültünk le beszélni a kapcsolatunkról, mikor megemlitettem neki, hogy nekem eszembe jutott már a válás, ha semmilyen módon nem tudunk változtatni a dolgainkon.

Erre ő egyből idegesen, hogy én nem fogom szetszakitani a családot, ő nem akar hétvégi apuka lenni, és ha az a bajom hogy más férfi kell, menjek, csak ő ne tudjon róla.

Ti hogyan reagálnátok erre?


2023. jan. 25. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mik a gondok? Ő nem akar változni?
2023. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Közölném vele, hogy vegyen vissza. Egyrészt nem fogja fel a problémát, másrészt parancsolgatni akar. Szerintem tiszta választást kínáltál fel. Ha nem tud/akar választani, az ő baja. Vagy ha esetleg a te igényeid kielégíti a szerető, akkor gondolom, ez így oké. Nekem nem tetszene ez a reakció. Nem szeretem az értetlen, erőszakos embereket.
2023. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Eleve nem is beszélnék válásrol, ha nem válok.

Ha válok akkor meg csak tényként közölném, és azt sem akarnám megbeszélni.

Szerintem te nem is tudsz kommunikalni.


Ha problema van azt kell mondani it szeretnél nem azt hogy rád hogyan hat meg mi a baj.


Hanem ezt meg ezt akarom es teljesitse.

2023. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám neki, hogy ő pedig keressen magának színésznőt, mert én nem vagyok az. A család nem arról szól, hogy egy életen át eljátsszuk. Vagy képesek vagyunk valós családként funkcionálni, amelyben a szülők szeretik egymást, vagy élünk olyannal, akivel erre képesek vagyunk. Ebből lehet választani. A válás pedig nem kérdés, hanem kijelentés.
2023. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy elválnék, kit érdekel, hogy mit hablatyol össze, ha változtatni meg lusta?
2023. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ha el akarsz válni, akkor el fogsz válni, ehhez még csak véletlenül sem kell az engedélye, ez van.🤷🏻‍♀️ Ha nem vagy boldog és úgy érzed nem megoldható, én elválnék a helyedben, majd beletörődik szépen. Vagy nem, akkor is úgy lesz.
2023. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

"Erre ő egyből idegesen, hogy én nem fogom szetszakitani a családot, ő nem akar hétvégi apuka lenni"

Ööö, nem kell a beleegyezése a váláshoz, ezt gondolom, ő is tudja. Ahogy váltott felügyeletre is van lehetősége, csak valahogy mire oda kerül a sor, nem nagyon szoktak érte kapálózni az apák..

2023. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kijelentés egyenlő azzal hogy már nem szeret, és nem.fog változtatni. Csak a gyerek miatt van még veled.

Ha ez neked jó, akkor használd ingyen bébiszitternek, és keress egy normális pasit. Ha nem veszi be a gyomrod, akkor csak simán add be a válást, ennek a kapcsolatnak vége.

2023. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2023. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb.mint itt ennél a kérdésnél!
2023. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!