Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennetek, ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek, ha a ferjetek ezt mondana?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a feleve babankkal es ugye csak akkor van ido egymasra,kettesben,ha alszik.En lig varom h elludjon es vegre egyutt lehessunkMa i igy volt.Elkezdtem cokolgtni,bujni,mondtq h szeretkezni szeretnek vele.En folytattam a kenyeztetest,o hozzam sem ert csak megd..ott.Kerdeztem a vegen h ez igy minvolt.Elmonda zerint neki nem volt kedve hozza,en csak kieroszakoltam!Nagyon megalzonak ereztem az egeszet es kedvem sincsen tobbet kezdemenyezni :( Szomoru vagyok
2015. nov. 6. 00:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat a nem helyes irasert,nem beszelem-irom jol a magyart,de ertek mindent es le i tudom irni,bizom benne erheto igy is,mit mondani akarok
2015. nov. 6. 00:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyszeri eset volt, talán csak rossz kedve volt. Mindenkinek vannak rossz napjai. Persze hogy elkeserítő, de én azt mondom ez megbocsájtható, amennyiben meg tudjátok beszélni, hogy mi volt a gond és nem fordul elő esetleg csak elvétve... Hiszen biztosan neked is volt már olyan napod, amikor közömbösebb voltál vele csak mert valami egyéb probléma foglalkoztatott. Ez még nem jelenti azt hogy nem szeretne. :)
2015. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom..Megalzonak erzem,h en meg akrtm vele es vagytam ra o meg nem.Olyan mocskosnak erzem mgam ettol,mintha bunronda lennek akire csak rfanyalodnak
2015. nov. 6. 01:13
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Elmentél vagy nem? Ha ő nem akart szexelni és te igen, akkor a helyében azzal foglalkoztam volna hogy te elmenjél, aztán alvás. Az idiótán néz ki, hogy ő nem is akar szexelni, de a "kedvedért" azért ő megy el, téged meg otthagy.


De végülis a lényeg, hogy megtanuljátok, hogy ha valamelyikőtöknek nagyon nincs kedve hozzá, akkor mondja meg. Mert a félmunka rosszabbul jött ki, mintha nem történt volna egyáltalán semmi.

2015. nov. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, ne te legyél megsértve, mert nem jogos.


Látnod kellene a férjeden, ha nincs kedve hozzá és nem erőltetni. Ellenkező esetben feltételezem te is azt várod el tőle, hogy ha nincs kedved, ne "molesztáljon", hanem hagyjon aludni.

2015. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Azért ismerni kellene annyira, hogy lásd mikor nincs kedve, vagy fáradt. Ettől függetlenül én úgy érezném nem volt őszinte. Mégiscsak felnőtt ember, van szája, használnia kellene.
2015. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, ne akarj ennyire megfelelni.A csapból is az folyik,ha egy nő szült,ne hanyagolja el a férjét stb. Fordítva nem így kellene?! A férjednek van szája,mondja meg legközelebb, hogy nincs kedve.Ha meg hozzád sem ér, máskor hagyd abba.De gondolom elég látható és érezhető jele volt,hogy nem rossz neki,amit csinálsz.Gondolom,el is ment.Innentől nincs joga arra hivatkozni,hogy nem volt kedve.beszéljétek meg, s legközelebb,ha ilyen egyoldalúan áll hozzá hagyd abba.Várd meg azt az alkalmat,amikor ő kezdeményez.
2015. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

ugyan mar en rendszeresen raveszem a ferjem egy kis szexre

Utana mindig viccel hogy megeroszakoltam

erre en visszaviccelek ,,van akit meg kell ott van a szemeben es kulonben is torvenyes jogom van rad,

Ennyi ne legyel mar mimoza nebancsvirag egy kis humoral minden megoldhato

2015. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam raeroltetni soha semmit!Nyilvan,ha latom rajta akkor nem eroltetem,se akkor ha mondja.Az mar mas kerdes h en sosem utasitottam el!Mivel nem lattam rajta (megvarta mig elalszik a gyerek,amikor elkezdtem simogatni egyertelmu helyen,kenyeztettem o lathatolag elvezte.Ezutan ugy erzem nem volt joga evvel megbantani,foleg h en nem kaptam kenyeztetest,csak szexet!Utana ilyen megjegyzessel,ami ha vicces nem esik rosszul.De nem vicces volt a hangnem!
2015. nov. 7. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:

de pukkadoz magadba semmihez nem vezet

tuti viccnek szanat felejsd el ne legyel tulerzekeny

2015. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!