Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel milyen gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel milyen gyorsan jöttek az érzelmek ? Be vallottátok egymásnak az érzéseiteket ?

Figyelt kérdés
Ha mindig rám gondol szerelmes lehet ?

2023. jan. 23. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

MINDEGY, hogy kedvel, szeret, szerelmes, vagy csak élvez veled.


TUD? HOGY HOL A HELYED!!!


Te CSAK a 2. vagy!!!

2023. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy nagy hülyeség első! Ez nem rangsor kérdése, hanem minőségileg egy másfajta kapcsolat! Más szerepekkel, más felelőséggel.
2023. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Úgy 1-2 hónap
2023. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Olyan gyorsak voltak ezek az érzelmek, hogy arrébb sodorták a "?" írásjelet, minden alkalommal a megfelelő helyéről a kérdésedben.
2023. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem kb az elsö találkozásnál. Én nem vallottam be soha, nekem volt szeretőm.
2023. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak részemről jöttek, a másik fél részéről fellángolás volt. Piszkosul lehet szenvedni egy ilyen kapcsolatban, amiért csak második vagy, csak akkor húznak elő, ha épp ráér, stb. Soha nem leszel fontosabb, mint a házastársa
2023. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valahol azért a házastársa sem annyira fontos, ha jól belegondolunk…

A többivel egyetértek 6-os válaszoló!

Én inkább úgy látom a saját helyzetemből kifolyólag, hogy először van saját maga, aztán maga és maga … majd jön a szerető, ha éppen belefér aznap a napirendbe.

2023. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es, nem a házastársa fontos, hanem a saját kényelme, a vagyonközösség, amit a házastárssal felépítettek. Persze, saját maga a legfontosabb, de a szeretőnél a saját kényelme, közös vagyon is sokkal fontosabb.
2023. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8, igen ez így tökéletesen fedi a valóságot! Nekem akkor jött a mélypont, amikor ez világossá vált.
2023. jan. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!