Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban a megcsalás nektek válást jelentene mindenképpen?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt (min. hetente, mindig mással). Nagyon szeretem, de ezt nem tudom megbocsátani. Ha veletek történne, és annyi lenne a magyarázat, hogy "túl sok a dögös nagymellű lány a világon, és én nem tartozok az utóbbiak közé", akkor mindenképpen elválnátok?

2022. nov. 19. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nincs az az isten, hogy megbocsássak. Azonnal válnék.
2022. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Kockaztatta az egeszsegem.
2022. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Ahogy az első férjemet is azonnal otthagytam, a másodikkal sem lennék elnézőbb.
2022. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Hetente? MIndig mással?

AZ első lépésem egy STD szűrés lenne, a második egy válóperes ügyvéd felkeresése.

2022. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés az, hogy egyedül is meg tudsz-e élni. A közös lakáshitel például egész jól összetart egy ilyen kapcsolatot is.
2022. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!!
2022. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen magyarázattal különösképp.
2022. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Senior Séf ***** válasza:
53%
Ha engem megcsalna a felségem, először is elgondolkodnék, hogy ÉN mit csináltam rosszul. Mi volt az a pont. amikor annyira megbicsaklott a szerelme, hogy meg tudott csalni. A hűség ugyanis nem tulajdonság, hanem állapot. Állapot, amit én tartok fenn a páromban, és ő tart fenn bennem. Ha ehelyett a telefont buzeráljuk esténként, borítékolható, hogy bukik a mutatvány.
2022. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Es ez nem tunt fel a hazassag elott? Ketlem, hogy egy papir miatt valaki igy megvaltozna. Sanszos, hogy amig jartatok, addig is hulyere csalt. Sajnallak, de legyen onbecsulesed! En otthagynam, nem hianyozna az, hogy azon kattogjak, hogy most epp kit kefel, barhol is legyen.
2022. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Azonnal. Es tényleg STD szűrés. Ez nem vicc.

Nagyon para, hogy ezek után még megfordult a fejedben, hogy együtt maradsz ezzel.

2022. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!