Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő után bocsátottad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után bocsátottad meg, hogy megcsalt? Ezután tudtátok folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Gyerek? Közös lakás? Más ok?

2022. febr. 25. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett bocsánat, nem is haragudtam, teljesen rezignáltan szabadultam meg tőle
2022. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhagytam. Miután bevallotta, hogy másnál volt éjszaka. Utána újrs próbaltuk, de már semmi sem volt olyan. Ismertem azt aki mellettem ült vagy épp velem szemben. Mégis olyan idegennek éreztem. Mintha nem is tudom... Az igazi érzései is műanyagból lennének. Most végeztem vele végleg januárban. Új irányba indulok én is.
2022. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy megcsalas után már teljesen olyan mintha más ember lenne a másik. Egy idegen joformán.

Ja nem is szeretett? ja ő mást kéoes d.gni, csókolni? Ja ő nem is tervez velem, csak en terveztem? Ja ő nem is a rozsaszin ködben volt, csak en?

Ja en nem is azzal járok akit én hittem?


SOHA nem harag van bennem, nincs mit megbocsájtani sem, hanem az van bennem hogy MEGISMERTEM a másikat. Ja, ő ilyen.

2022. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*mást képes
2022. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

*Kb az az érzés, mintha valakirol kiderülne hogy ja nem is hetero.


Nem haragszom en senkire, legyen bármilyen, csak valahogy 180 at változik a szememben...

2022. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam megbocsátani, főleg, mert nem szimpla megcsalás volt, hanem viszony. Amint rájöttem, az összes érzése, amit irántam az előtte lévő években mutatott, mintha lenullázódott volna. Ha szeretett is valaha, már visszamenőleg sem tudtam elhinni. Számomra nem volt kérdés, hogy vége a kapcsolatnak, hiszen tudtam, hogy értelmetlen folytatni, mert soha a büdös életben nem tudnék már benne megbízni tovább.
2022. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig 7. válasz is az, mintha rájönnél, hogy a másik egy másik ember, es nem is az, amit addig hittél.

(4.6. voltam)


Olyan, mintha leesne egy szemüveg.

2022. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytattuk, elváltunk. Kb 4 év kellett, hogy már ne utáljam, és eljussak a közönyig. Megbocsájtani 8 év után se sikerült.
2022. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En nem bocsatottam meg egyiknek se. Megszakadt a bizalom, onnantol tudom h nem bizhatok benne, barmikor megcsalhat joban-rosszban.

Keresek husegesebb csajt

2022. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem volt fojtatás. Nem véletlenül.
2022. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!