Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki “elfelejt” a férjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki “elfelejt” a férjével szexelni a gyerek után az mit vár?

Figyelt kérdés

Hogy gondoljátok hogy ez így jó?

Tényleg azt hiszitek hogy ez így korrekt, hogy évekig azt mindjátok “nincs kedvem”?

A férjnek ezt tényleg kötelező egy életre eltűrni már?



#nincs szex #Gyereke után #Feleség kötelezettségei
2022. jan. 13. 17:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

21. Ha a nyomasztó gárda anyukahadsereg befejezné végre a rikácsolást. Hogy mindenkinek kell a gyerek mer ez az értelme az életnek. Akkor talán nem hoznának rossz döntéseket az emberek.

A gyerek apjáról meg egyértelműen a nő dönt. Mérje fel hogy ki alkalmas apának és ha olyan ember nem elérhető számára mert nem ér annyit akkor maradjon egyedül.

2022. jan. 13. 21:30
 22/27 anonim ***** válasza:
38%

22

Ki rikácsolja azt hogy mindenkinek kell gyerek? Egy ilyen választ se láttam a kérdésednél (meg amúgy se), de ha te igen, ne habozz, mutasd!

Nekem van, mint már írtam. Felmértem - a te szavaiddal - hogy kit válasszak apjának. /Nem magyar egyébként, de ez annyira nem lényeges most/.

Fröcsöghetsz, de a helyzet nem az amit itt toltok incelek, hogy mi ácsingózunk elérhetetlenekre, hanem pont fordítva, ti nem kaptok meg senkit, még az általatok lenézett kasztot sem, nemhogy szép nőket.

2022. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

22. Nők az anyjúk meg a nagyanyjúk.

“Mikor lesz már gyerek?”

Ismerős?


Amúgy meg ha itthon nem találtál akkor mégse olyan nagy a kinálat úgye?

2022. jan. 13. 21:44
 24/27 anonim ***** válasza:
34%

23

Hát őszintén szólva nem, bár nekem egész normálisak voltak, meg helyesek, a magyar fiúim, de az már rég volt, húszévesen csekkoltam ki a magyar piacról, ami elég rég volt. Azóta borzalom ami ott megy. Nem lennék semmi pénzért ma fiatal nő Magyarországon (de öregként se onnan választottam új pasit, hanem ittenit újra).

2022. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24. De a gyerek az Így is kéne nekik.
2022. jan. 13. 21:51
 26/27 anonim ***** válasza:
67%

25

Már akinek! Egyre több nő nem akar gyereket. A kiterjedt magyar rokonságomban három olyan huszas és harmincas unokatesóm is van akik nem akarnak soha, és találtak is hozzá pasit.

2022. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem elfelejt, hanem így működnek a hormonok.


A szex csak akkor jó, ha kívánod, fel vagy izgulva. A fizikai részét meg lehet oldani (síkosítás), de a lelkit nem.

2022. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!