Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Átélt ilyet valaki, vagy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átélt ilyet valaki, vagy sose derult ki?

Figyelt kérdés

Hogy a pasid/ ferjed titkos kapcsolatot tartott fennt egy szeretövel, de fökepp azert, hogy teged gyötörjön, féltékennyé tegyen vele, hogy tagadjon mindent es teged mondjon betegnek?

A szeretö mindent tud rólad , egyutt röhögnek rajtad es kitárgyalnak



2021. nov. 4. 07:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
mivan? nem vagy te egy kicsit paranoias? a titkos kapcsolatnak pont az a lenyege, hogy TITKOS, ha meg direkt teged akar ‘gyotorni’ es ez kiderul, mi a francert nem hagytad ott?!! az egesz kerdes baromsag, uldozesi maniad van.
2021. nov. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hat azzal gyötör, hogy beszel az adott nöröl, de csak mint kolleganö peldaul emlegeti, benned kételyek vannak es egyre jogosabbak, peldaul elkapod h ejjel csettelnek, de mindent tagad. Ezaltal gyötör. Te nem tudsz semmit 1 es, olvass utana a narcisztikus személyiségzavarnak, triangulacionak, hogy az a lenyeg h csufolkodjon valakivel
2021. nov. 4. 07:25
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
aha, akkor miert is vagy egyutt vele?
2021. nov. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ki van egyutt kivel te bálámbölénye? Feltettem egy kerdest, szövegértelmezéssel baj van
2021. nov. 4. 07:33
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

2-es Ilyen válaszoknál és amikor előkerül a nárcisztikus szó én mindig elgondolkodok, hogy vajon a kérdésfeltevőnek van -e valami baja.

Én csak a hazug pasit kivágnám az életemből, ha éjjel más nőkkel írogatna!

2021. nov. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező,szövegértelmezés...Nem az én válaszomra reagáltál így, de felháborító kívülállóként is (bálámbölény???)


A kérdésedből számomra is az jön le,hogy a Te férjedről/párodról van szó, Te éled át mellette amit leírsz. Ez mégsem így van?Vagy ha igen, akkor miért is nem jogos a kérdés,hogy miért vagy Vele?

2021. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
4: te ertelmi fogyatekos vagy, vagy csak trollkodsz?! nem tudom, melyik a jobb.. te irtad, hogy pasid/ferjed, feltetelezem azert teszed fel a kerdest, mert te ebben a helyzetben vagy. oszinten igy mar megertem, hogy rajtad rohog a csavo a szeretojevel, jol teszik, mert vilagi nyomorek vagy 😂😂😂
2021. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt irtam, hogy valaki pasija ferje ha csinalt ilyet. De ha valaki funkcionalis analfabeta akkor ez van
2021. nov. 4. 09:01
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

8-as Nálad valóban baj van a toronyban!

2-es válaszodban leírtad, olvasd magad vissza.

2021. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, jogos...hol írtad Te azt,hogy valaki másról van szó??Még a soraid között se lehet ezt kiolvasni.

Itt nem a válaszolók értőolvasásával van gond hanem a Te megfogalmazásoddal.

Ha azt írod,hogy egyik barátnőddel/ismerősöddel stb történt meg ez az eset, kívülállóként kérsz véleményt...de nem írtad ezt, sőt..

2021. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!