Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nyíradonyban milyen élni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíradonyban milyen élni? Valaki aki ott lakik vagy környéken írhatna

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat, hozzászólás érdekelne
2021. máj. 16. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudok róla, hogy vannak romák. Mint ma már szinte minden településen. Ahol néztünk házat az rendezett utca ott nincsenek, de azért jobban átlátja ezt aki ott él mint így én laikusként.
2021. máj. 16. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt élek. Egyre gyakrabban félek kimenni az utcára nappal is. Sajnos ez 2 éve rosszabbodott, okát nem tudom, de nem a fenti, mert az alap probléma.
2021. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as privatban esetleg leirnad mi a gond akkor ? Ha félsz kimenni?

Én most egy megyeszékhelyen lakom, nem elit környéken mégsem félek. De örülnék ha leirnad mi ott ami félelmetes.

2021. máj. 18. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Beléphetnél Nyíradonyi zárt fb csoportokba. Ott szerintem nagyobb betekintést kapsz az ottani életbe.
2021. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!