Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeim! Akik megcsalták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Akik megcsalták a párjukat miért tették?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. jeleztétek-e a kapcsolatban, hogy gond van és kellene változtatni, de ez nem történt meg? Esetleg annyira megtetszett az új pasi, hogy nem tudtatok ellenállni? Mi volt a gond? Vagy csak egyszerűen jó volt lefeküdni egy új pasival?
2021. okt. 23. 19:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Ő dobott ki téged, szerintem leszarta, hogy megbocsátasz vagy sem. Tényleg nem érzed mekkora taplóság amit csináltál?
2021. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem érzi! Túl önző!
2021. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Azért két hétig felé se nézni kemény. Mindketten minősíthetetlenül viselkedtetek, az a helyzet.
2021. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Meg hány éves vagy, 12? Kijön az új játék és akkor leszarom a csajomat KÉT HÉTIG? :D

Ő nem megcsalt, hanem konkrétan kidobott a kecybe. :D

2021. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Igen, mondtam neki többször is, hogy nekem nagyon kevés, amit érzelmileg kapok tőle, és azt is elmondtam neki, hogy mire van szükségem, és hogy valamit csináljunk, mert ég és föld távolságra vagyunk egymástól lelkileg. Összeházasodtunk, és onnantól se egy szál virág, se egy közös program, se egy bók, csak a pénzhajtás, házvásárlás, vegyünk autót, másról nem lehetett vele beszélni. 2 órás autóutak alatt egy árva szót nem szólt hozzám, csak az eladó audikat meg merciket nézegette a neten. Magától nem ölelt meg, nem ért hozzám. Folyamatosan máshol járt agyban, ha beszéltem hozzá, sosem nézett rám, és képes volt a mondatom kellős közepébe belevágni és teljesen másról elkezdeni beszélni. Mikor ez ment már 2 éve, akkor nem volt nehéz belezúgnom valakibe, aki itta a szavaim, aki bókolt, aki odavolt értem, érdekelte, amit mondok és amit érzek. Szerelmes lettem, aztán megtörtént az is. Bánom, mert a férjemmel ettől nyilván nem lett jobb a kapcsolatom, csak nekem lett rossz a lelkiismeretem.

28N

2021. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12%

Nem fogok időt vesztegetni arra, hogy vitázom olyan nőkkel, akik szerint jogosan kaptam a megcsalást.


Ez a kisebb vita viszont a Kérdezőnek elegendő forrás, hogy benézzen bizonyos nők lelkének a pokoli bugyraiba, hogy ők hogyan indokolják meg azt, hogy megcsalnak valakit. Jelen esetben elég egy viszonylag hosszabb eltűnés, amit le sem kell ellenőrizni, hogy mi van a másikkal. Ha ő nem hív, én sem hívom, sőt, lehet kavarni mással. Azt hiszem ez az "elhanyagolt a párom" érvcsoportba tartozik.


🤮🤮🤮🤢🤢🤢

2021. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

Én fiatal voltam és egy r^banc :D


Csak csók volt, de olyan fejmosást kaptam tőle, hogy azóta rá se nézek másra :D Hülye voltam az tény, mert tényleg egy főnyeremény a pasim: gondoskodó, okos, helyes, ugyanaz a világnezetünk, türelmes, udvarias, házias, nyitott. Csak én egy kis csitri voltam és azt hittem ő kevesebb, mert nem volt az osztály menője.. A fiatal lányok nagyon hülyék tudnak lenni basszus!! :D Azóta eltelt vagy 8 év (gimiben volt), együtt maradtunk, de nagy lecke volt mindkettőnknek. Maga az ok talán az volt, hogy unatkoztam és kellett az izgalom. Azóta mit meg nem adnék egy-egy nyugis vasárnapi lustálkodásért, vagy egy romantikus vacsiért privátban :) Szerencsére adott még egy esélyt. Örökre hálás leszek neki :)

2021. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
18%

Ezek a nők olyan kétszínűek mint egy kaméleon.

Ha nő csal férfit?! Két hét távollét miatt? Áhhh koooltette.

De ha férfi nőt azért mert évek alatt a nő már kialasztotta?! Bizófára.

Hánynom kell tőletek komolyan mondom. Megcsalásban gazdag éveket kívánok nektek szívből mondom!

2021. okt. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam hogy mi van akkor ha mondjuk balesetet szenvedtél és kórházba kerültél volna? És a nagy kapkodásban nins meg a csaj száma. Egyszóval bármi történhetett volna veled…

De láthatóan a csaj sem keresett nagyon. Hiszen két hét alatt csak egyszer…

Ez is azt jelzi a caj már eleve lépni akart. Csak gyáva volt megbeszélni veled a dolgokat

Szóval én azt gondolom itt már azelőtt is voltak problémák, és ez a két hét, csak egy jó indok volt.

Ami éppen kapóra jött…

De ha nem ez akkor lett volna más indoka csajnak hogy lelépjen…

2021. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!