Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Átvert valaki, szeretném neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert valaki, szeretném neki valahogy visszaadni, erről vélemény?

Figyelt kérdés
Privátban elküldöm annak akit érdekel, nem szeretném ide kiírni. Az előzmény az, hogy csapata nekem egy férfi a szelet, én már kicsit bele is szerettem, de kiderült, hogy van barátnője. Azt hazudta, hogy ott akarja hagyni, és nem jó a kapcsolat, de persze ez az egész átverés volt, ezt szeretném neki valahogy visszadni.. van egy tervem, csak érdekelne más véleménye, hogy ez még belefér-e, nagy bosszút nem akarok állni, csak egy kis kellemetlenséget okozni neki, mert rosszul esett nagyon amit csinált velem (és a másik nővel).
2021. aug. 6. 13:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

"Bármi terved van, a kapcsolatukba ne rondíts bele."


Abba nem a kérdező rondít bele, hanem a pasi. Hadd tudja meg a barátnője is, hogy milyen pasija van.

2021. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem gyerekes. Voltam átb@szva és örültem volna, ha valaki felvilágosít. Mondjuk ott csak irkalas volt, de akkor is.
2021. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Megírhatod priviben. Sajnos velem is megesett ilyen dolog, egy világ omlott össze bennem. Egy kis ideig meg akartam bosszulni, de inkább letettem erről.
2021. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Azt lefelejtettem, hogy a nőjét mindenképp világosítsd fel! Ez nem bosszú, hanem józan ész,empátia,igazságszolgáltatás :)
2021. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot írnék:

1. hagyod és többet nem állsz vele szóba

2. szólsz a párjának, aztán majd ők ezt lerendezik egymással.

Azt összes többi felmerülő opció/bosszú ötlet felesleges.

2021. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is szólj a párjának, megérdemli a szemét. 34f
2021. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Huhh.....

Elsőre azt mondom, hogy ne erőltessed ezt, mert ha magadra haragítod a férfit akkor neked is lehet vesztenivalód.

A helyedben a férfi párjának üzennék, de mindenképpen úgy intézném hogy ne lássanak titeket. ha írsz egy levelet az személytelen, azt vagy elhiszi a nő vagy sem.

Mielőtt belekezdesz ebbe az egészbe jól gondold végig neked hol tud ártani a férfi, mert ha van közös barát, akkor valószínűleg el fogod veszíteni és még sorolhatnám. Először gondold át alaposan és utána cselekedj, ne indulatból!!!!

44F

2021. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd fel a kapcsolatot a barátnőjével és meséld el neki a sztorit. Szerintem ennél jobb bosszú nem kell.
2021. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a terved, megírhatnád nekem.
2021. aug. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Irhatsz nekem is nyugodtan
2021. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!