Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Átvert valaki, szeretném neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert valaki, szeretném neki valahogy visszaadni, erről vélemény?

Figyelt kérdés
Privátban elküldöm annak akit érdekel, nem szeretném ide kiírni. Az előzmény az, hogy csapata nekem egy férfi a szelet, én már kicsit bele is szerettem, de kiderült, hogy van barátnője. Azt hazudta, hogy ott akarja hagyni, és nem jó a kapcsolat, de persze ez az egész átverés volt, ezt szeretném neki valahogy visszadni.. van egy tervem, csak érdekelne más véleménye, hogy ez még belefér-e, nagy bosszút nem akarok állni, csak egy kis kellemetlenséget okozni neki, mert rosszul esett nagyon amit csinált velem (és a másik nővel).
2021. aug. 6. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hazudta, hogy ott akarja hagyni"


Tehát tudtad, hogy van barátnője. Ott akarja hagyni. Na persze. Majd miután otthagyta, jöjjön vissza. Már ha akkor még kíváncsi rá másik.

2021. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem tudtam róla. Aztán kiderült, mert ő nem mondta el persze. Akkor hazudott, hogy ott akarja hagyni miattam. Nem hagytam. Így érted?
2021. aug. 6. 13:24
 3/20 A kérdező kommentje:
*nem hagyta
2021. aug. 6. 13:24
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Szólj a barátnőjének, hadd rakja ki. Nagyobb bosszú ennél nem kell.
2021. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Engedd el,hagyd a picsába!Minek kell ilyen bosszúállónak lenni? Rühellem az ilyen embereket. Mitől lesz jobb neked,ha kellemetlenséget okozol? Fogadd el,hogy átvert és ennyi. Máskor majd jobban figyelsz.

Kicsit bele is szerettél? Szélcsapós fázisban? Akkor vess magadra. Az meg egy gyökér

2021. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok neki szólni, ennyire nem akarok szemét lenni. Kitaláltam valami mást, ami nem ennyire egyértelmű. Csak nem akarom ide kiírni.
2021. aug. 6. 13:26
 7/20 A kérdező kommentje:
Na oké, innentől nem olvasom a kommenteket, mert vagy nem értitek, vagy nem tudom, akit érdekel a tervem küldjön egy üzit, a többiek pedig írkáljanak ide:) köszi
2021. aug. 6. 13:30
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
5-ös miért lett lepontozva? Teljesen igaza van. Óvodás viselkedés.
2021. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

Ahhoz semmi közöd, hogy a másik nővel mit csinált.

Bármi terved van, a kapcsolatukba ne rondíts bele. Még kicsit se, kellemetlenség szinten se!

2021. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is ez van csak en vagyok a párja.nem tudom ki a csaj.

A párjanak ird meg mondd el!

2021. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!