Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal? Ennyire hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal? Ennyire hülye lennék?

Figyelt kérdés

Próbálom egyszerűen megfogalmazni. Piros színű óvszert használunk. Most is azt vettünk. Reggel hamarabb mentem el dolgozni, most hazaértem és 2db kék színű volt az asztalon. Doboz, minden nélkül…most komolyan megcsal? Számon kérjem? Hogy csináljam, hogy ne legyen túl tolakodó és agresszív? Rögtön kérdezzek rá, hogy megcsalsz??

Ez nagyon ledöbbentett…nem értem..



2021. júl. 30. 14:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy ez honnan van? Nagyon nem fog tudni kitérni a válasz elől. Ha Ti közösen pirosat használtok, de az kék, akkor nagy valószínűséggel Ő valakivel kéket használ. Kb. ennyit ömören.
2021. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Az is lehet, hogy akart venni egyet, de nem volt pirosban, máshová meg nem akart elmenni, ezért a kéket vette meg. 🤷🏼‍♀️
2021. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted ennyire egyértelműen előhagyná a bűnjeleket, ha rosszban sántikálna?
2021. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Pont előtte vettünk pirosat és a kékek nem dobozban voltak, csak úgy..

És igen, előfordul, hogy siettségében otthagyja vagy ilyenek. :/

2021. júl. 30. 14:43
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Az is lehet, hogy régebben vette, csak elfeledkezett róla, vagy valahol volt tartalékban és azt most találta meg.

Ha meg megcsal, akkor jó nagy idióta, hogy ilyenre nem figyel.

2021. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek volt kitéve az asztalra?
2021. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Fontos lenne, ferfi vagy no vagy. Egy no tokeletes buntenyre torekszik, ferfiak viszont, meg az okosak is, ilyenkor nem hasznaljak az eszuket. De. Azert ennyire talan meg ok is. Asztalon hagyni?!
2021. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. :( Még nem ért haza. Azon gondolkodok, hogy biztos oka van, hogy így nyíltan kint hagyta. Illetve, ha lenne valami “olyan” a dologban, csak nem hagyta volna így kint. Nem egy hülye férfi. De arra is lehet gondolni, hogy sietségében tényleg elfelejtette🥴 én már nem is tudom, hogy reagáljak majd..hisztit nem akarok csapni. Csak szeretném, ha akkor már őszinte lenne majd.
2021. júl. 30. 20:20
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj, ha ti pirosat használtok és előtte vettek olyant, akkor a kék vajon hogyan kerülhetet az asztalra? Csak is úgy, hogy matatott a zsebébe, kitette, de elfelejtette eltenni. Ha nem lett volna megbontva, akkor még érethető, de bontottan?
2021. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mi történt kérdező?
2021. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!