Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor megtudtátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor megtudtátok, hogy megcsal a párotok, hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A gyűrűt letettem a polcra, a cuccaimat összepakoltam és 5 órával később már nem laktam ott. Mivel ez pénteki nap volt, a válási papírokat csak hétfőn tudtam postázni.
2021. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Hajnalban jöttem rá amíg ő aludt... A laptopon bukkantam érdekes dolgokra, beszélgetésekre.

Másnap felkeltem, délután 2 körül zuhanyoztam, felöltöztem, ki sminkeltem magam, közben jégert ittam. A párom nem értette mit csinálok...

Majd olyan 6 körül annyit mondtam neki hogy én elmentem bulizni, reggel mire haza érek nem akarom a lakásomban látni. Aztán otthagytam.

Reggel persze még ottt volt, azt hitte viccelek, de aztán gyorsan kiraktam

2021. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Először dühös voltam és csalódott, megkérdőjeleztem mindent, az egész kapcsolatot. Aztán lehiggadva, átgondolva beláttam, hogy én is hibáztam, nem csak ő. Közösen változtattunk, keményen dolgoztunk a kapcsolatunkon, és már hosszú évek óta nagyon jól megvagyunk, azt az egyszeri alkalmat el tudtuk felejteni.
2021. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát én elôször lefagytam. Három napig nem reagáltam, csak gondolkodtam. Aztán amikor nem jött haza időben a munkából, felhívtam telefonon .hazudott valamit, hogy egyik haverjánál van. Erre beszóltam valamit, egyből levette, hogy gáz van. 10 percen belül otthon volt. Mondtam, hogy akkor felívom a haverját, hogy tényleg ott volt-e. Olyan kétségbeesett pofát vágott, hogy nem is kellett telefonálnom. Aztán volt még hadoválás, hogy kikezdett vele egy nő, de nem volt semmi köztük. Még most is szégyenlem magam, hogy tudtam ilyennel szóbaállni.
2021. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Buszke vagyok ratok lanyok, hogy ilyen ugyesen csinaltatok! 😊
2021. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

A jeggyűrűt beadtam a zaciba, a ruháit amik nálam voltak azokat szétvágtam, kidobtam..

Minden egyebet kitettem a ház elé a cigányoknak.

A munkahelyéről pedig kirugattam.

2021. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
#6 Ez az !
2021. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Leültem vele, hogy tudom, mi a helyzet mert egy üzenet félrement. Nézett-nézett, majd jött az én hibám-bromsággal. Ja, az én hibám, amiért kicsi a mellem meg nem 163 vagyok, hanem 169 cm... szóval, ezen már komolyan csak szánakozni lehetett.

Aztán másnap összecuccoltam és elköltöztem (6 éve, ő azóta is szingli mert a B-csaj is dobta, én meg már 5 éve párkapcsolatban élek)

2021. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

El sem akartam hinni,annyira szerettem. Majd állba vágtam úgy,hogy majd eltört a kezem. (Életemben nem verekedtem)

Aztán azt éreztem,hogy élve morzsolják fel a szívem,lelkem agyam,testem. Meg akartam halni terhesen.

Majd évekig a nővel álmodtam,hogy a pofámba röhög.

2021. júl. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked sem lehetett könnyű 9-es.És azóta?
2021. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!