Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem, másik lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem, másik lánnyal csal meg. Aggódjak a házasságomért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez így kevés infó... van gyerek, közös hitel, bármilyen kötődés, érzelem? Bármi, ami összetartana titeket? Zavar téged egyáltalán a megcsalás, vagy hogyan beszéltek erről? Párod miért csinálja ezt?
2021. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Én azért szólnék neki, hogy legyen szíves hazahozni egy hármashoz 🤷‍♂️
2021. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ezt neked kellene tudnod. Lehet belőle felvállalt kapcsolat, vagy akár nyitott házasságotok is. Homokba dughatod a fejed, vagy választás elé állítod..
2021. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát valamit gyorsan tegyél ez ellen
2021. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem feltétlenül, ez így elég kevés info.

Az én feleségemben is van biszex hajlam, bár még nem próbálta, de tudom, hogy érdekli.

Mi megbeszéltük, hogy ha összejönne neki, én nem ellenzem, sőt bíztattam, ha ez a vágya, próbálja ki.

Az volt az egyetlen feltételem,ha nőkkel is szexel, azt ne helyettem, hanem mellettem tegye.

Nekem ez nem megcsalás, de nyilván sokan vannak, akiknek más a véleményük.


Ha a te nejed azért szexel nővel, mert rájött, hogy leszbikus, és jobban szereti nővel mint veled, akkor van gond. Ha ez csak fűszer, akkor szerintem nem kell aggódnod.

2021. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Jól van menjél mosogatni, mert anyád minndjárt hazaér a munkából hülyegyerek.
2021. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne kellene? Ha hazudik és megtéveszt, nyilván van miért. Sok pasi azt gondolja, hogy nővel van a nője az nem gond, talán vonzó is neki, aztán jön a pofára pottyanás, amikor kiderül az, hogy két nő is tud együttélni meg kapcsolatban lenni és nincsen szükség a pasira.
2021. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!