Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adnátok sokadjára új esélyt neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok sokadjára új esélyt neki?

Figyelt kérdés
19 évesen ismertem meg, akkor még fősulis voltam, ő már pincérként dolgozott. Végeztem a sulival, elhelyezkedtem a végzettségemnek megfelelő területen egy irodában. Őt ez végzésem után hamar elkezdte zavarni, hogy csak pincér, kitalálta, hogy mellettem szeretne dolgozni, elkezdett fősulira járni. Mindig is nagy családot szerettünk volna, még főiskolára járt, mikor teherbe estem. 1-1 évre rá született meg ezen kívül még 2 gyerekünk. Hogy minél hamarabb vissza tudjak menni dolgozni, babyszittert fogadtunk melléjük, illetve ekkor már a párom is ott dolgozott, ahol én. Utólag megtudtam, hogy 2 kolléganőnkkel, illetve a babyszitterrel is kikezdett, viszonya is volt velük. Szerinte ennyi újdonság neki járt már 10 év után, amúgy is engem (minket) szeret, nem hagyna el. Besokalltam, mondtam, hogy elköltözöm, keresek új munkahelyet is, illetve viszem a gyerekeket, de bármikor szól, láthatja őket. Ez tavaly ősszel történt, azóta többször megpróbált velem kibékülni, eddig nem mentem bele. Mellette szól, hogy nagyon jó apa, mindent megad a gyerekeknek, jobb lenne nekik biztosan, ha újból egy család lennénk, de bennem ott motoszkál, hogy mi lesz, ha megint megcsal. Találgatások elkerülése miatt kiemelem, hogy nem vagyok elhízva, és nem azért csalt meg, mert nem lett volna rendszeres nemi életünk.
2021. máj. 17. 13:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy a gyerekek felhozzák egy dolog, pont kit érdekel.


Ilyen emberhez nem mennék vissza, mert együtt lesztek, úgyis megint félre fog krni, és azután szuper lesz elmagyarázni a gyereknek, hogy miért léptek le megint apától.


Attól, hogy a pasi apának jó, becsülendő, de amúgy egy szr. ember

2021. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!