Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adnátok sokadjára új esélyt neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok sokadjára új esélyt neki?

Figyelt kérdés
19 évesen ismertem meg, akkor még fősulis voltam, ő már pincérként dolgozott. Végeztem a sulival, elhelyezkedtem a végzettségemnek megfelelő területen egy irodában. Őt ez végzésem után hamar elkezdte zavarni, hogy csak pincér, kitalálta, hogy mellettem szeretne dolgozni, elkezdett fősulira járni. Mindig is nagy családot szerettünk volna, még főiskolára járt, mikor teherbe estem. 1-1 évre rá született meg ezen kívül még 2 gyerekünk. Hogy minél hamarabb vissza tudjak menni dolgozni, babyszittert fogadtunk melléjük, illetve ekkor már a párom is ott dolgozott, ahol én. Utólag megtudtam, hogy 2 kolléganőnkkel, illetve a babyszitterrel is kikezdett, viszonya is volt velük. Szerinte ennyi újdonság neki járt már 10 év után, amúgy is engem (minket) szeret, nem hagyna el. Besokalltam, mondtam, hogy elköltözöm, keresek új munkahelyet is, illetve viszem a gyerekeket, de bármikor szól, láthatja őket. Ez tavaly ősszel történt, azóta többször megpróbált velem kibékülni, eddig nem mentem bele. Mellette szól, hogy nagyon jó apa, mindent megad a gyerekeknek, jobb lenne nekik biztosan, ha újból egy család lennénk, de bennem ott motoszkál, hogy mi lesz, ha megint megcsal. Találgatások elkerülése miatt kiemelem, hogy nem vagyok elhízva, és nem azért csalt meg, mert nem lett volna rendszeres nemi életünk.
2021. máj. 17. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nekem nem kell olyan, akinek nem csak én kellek.
2021. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Felkapaszkodott díszpöts a drágád! Hagyd ott és légy boldog egy rendes emberrel..
2021. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy tavaly ősz óta nem vagyunk együtt. Azóta legalább 15-ször felhozta, hogy ledjük újra. A mai napig szeretem, így nem egyszerű a döntés.
2021. máj. 17. 13:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Mint írtad, nagyon jó apa. Ez számomra hihető is, miért ne lenne. Viszont férjnek pocsék. Legyen továbbra is jó apa, de magadat ne áldozd be. Most azért tennéd, ebben biztos vagyok, mert szereted még, de közben érzed, hogy rettenetesen összetört.


Sajnos egy megcsalás a szerelem halála, bár az már előbb meg szokott halni.


Ha sorozatosan csalt ráadásul, ő ilyen típus is, akinek mindig kell inger, magában kéne rendet tennie, de ő nem fog változni. Ne adj esélyt, mert hidd el, nem szeret.

Ha még egy ember lett volna, ott viszont meg az a problémás, hogy egy szeretővel hosszú távon szerelmes lesz a megcsaló.


Sehogy sem szeret téged, sajnálom. De kellene neki a fix bevált hely, a megszokott közeg, a gyerekek, a meleg otthon.


De akit szeretünk, nem csaljuk meg. Ennyi, ezt nem lehet máshogy nézni.

Nehogy elhidd neki , hogy téged szeret de csak izgalomra vágyott, mert te amúgy tökéletes vagy, de mégse... Ez nála rendszeres, eddig is az volt


Még annyira sem tisztelt, hogy felvesse a nyitott házasság gondolatát. Neki így volt jó és le se szrt közben.

2021. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Én voltam szerető, de még hozzám sem volt köze soha olyannak, aki szórakozásból jár félre. Ez a leggázabb

Nem fog változni, még mentsége sincsen

2021. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyitott kapcsolat részemről kizárt. Csak nehéz így, hogy a gyerekek is naponta felhozzák, hogy nem megyünk vissza apához.
2021. máj. 17. 13:47
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem semmi, hogy miután sorozatosan félrekúr, még neki áll feljebb, hogy ennyi változatosság jár. Jó vastag a bőr a pofáján.

A gyereknek jobb lenne? Gondolod? Az otthoni példát látják, viszik tovább. Pont ilyen hűtlenek lesznek ők is, mert megtanulják, hogy szabad ilyet tenni, nincs következmény.

Persze köztetek soha nem lesz már jó a kapcsolat, ezt is látni fogják, tanulni belőle. Aztán amint lehet elhúznak otthonról és mérgezik leendő párjaik életét a tanult minta alapján.

2021. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A gyerkek nem tudják, hogy megcsalt, nem mondtuk el nekik, nem tartozik rájuk ilyen mélységben. Csak volt annyi esze, hogy ne az orruk előtt szexelt a babyszitterrel.
2021. máj. 17. 14:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna.
2021. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis!Keress magadnak egy normálisat.
2021. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!