Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik meg velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik meg velem sokadjára, hogy egy csaj, aki kosarat adott, egy idő után újra megkeres?

Figyelt kérdés
Ennyire könnyen lehet velem szórakozni, húzni az agyamat, stb. ?
2020. ápr. 17. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, van ilyen évek múlva keres mi van velem, ilyenkor elmesélem köszönöm jól vagyunk éppen nyaralunk a párommal de nincs semmi különös , mesélj veled mi van ?


Na itt szakad meg a beszélgetés , a lényeg hogy pozitív választ adjunk. O nincs jó passzban és együttérzést keres , elkeseredetten írogat.

2020. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megszakadt a kapcsolata amiért eddig nem tartott fontosnak, vagy szimplán hasznot keres benned és a kapcsolatban. Az ilyennel nem érdemes foglalkozni!
2020. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szakított a faszijával, mert rájött, hogy mégse olyan jó vele, vagy a faszi dobta ki őt, vagy nem jött neki össze a "jobb", ezért ha ló nincs, jó a szamár is alapon megpróbálja visszahízelegni magát hozzád.
2020. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az az eset, amikor mint ember élvezi a társaságod (rosszabb esetben, ha hülye vagy, akkor mint hódoló élvezi, hogy szaladsz utána), de mint férfi nem kellesz neki.



Fiatalabb koromban nekem is volt 1-2 ilyen csaj, keresték a társaságom, élvezték a velem töltött időt, de valahogy a végén mindig más férfit választottak.


Nincs ezzel probléma, amíg nem teljesen egyoldalú a dolog, te is kapsz valamit az ismeretségtől (szórakozás, társaság, barát, haver, stb), de sajnos a legtöbb esetben ezek ilyen egyoldalú dolgok, a hölgy amikor éppen unatkozik/magányos/a pasijával gondjai vannak, akkor feltűnik, kéri a társaságod, amikor elvan, akkor lekoptat.



Manapság már elég tempósan építem le az ilyen kapcsolatokat, vannak barátaim, haverjaim (nők is), nincs szükségem arra, hogy valakinek a hiánypótlója legyek

2020. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a férfiak teszik ezt a nőkkel.
2020. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" Ugyanazért, amiért a férfiak teszik ezt a nőkkel."


Igen, ez nem férfi-női, hanem emberi tulajdonság. Mindkét nem csinálja

2020. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem történt még ilyen, mert ha kosarat kapok, onnantól megszakítok minden kapcsolatot. De ha valaki mégis felkeresne, akkor nagyon top csajnak kellene lennie, hogy egyáltalán elgondolkodjak a dolgon (ha nincs senkim, mert akkor kizárt). De jó eséllyel így se mennék bele. Max. az lenne a kivétel, hogy amikor próbálkoztam, akkor komoly kapcsolatban volt, csak én nem tudtam erről akkor. De ha szingliként kukázott, akkor KIZÁRT.

32F

2020. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!