Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik, hogy valaki pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki pont azért szakít a szeretőjével (akár foglalt fél, akár a szabad) mert érzései lettek?

Figyelt kérdés

Főleg a foglalt fél válasza érdekelne 😅


Megköszönöm, ha leírod, hogy mit éreztél, mikor menekülőre fogtad, illetve hogy szakítottál és te melyik fél voltál a történetben.


Hogy élsz azóta otthon?


2021. máj. 17. 12:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10 És most?
2021. máj. 17. 16:49
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szeretőként én léptem ki.

Hétköznap szinte minden du/este együtt voltunk, néha egy hétvégi nap is.

Közös főzés, bevásárlás, gyerekek gondjainak megbeszélése.....majdnem, mint egy házasság.

Tudtam, ha folytatom, rámegyek, mert a túloldalt ott volt egy 25 éves házasság, hitel, vállalkozás.

Fájt. Még most is fáj.

2021. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De így nem leszel nagyon boldogtalan? Nem bánt, hogy akit megszerettél, nagyon megbántottad?
2021. máj. 17. 18:53
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan játék, aminek a vége általában az, hogy a házas fél nem lép.

A szerető marad egyedül, a másik hazamegy és van családja ( tök mindegy milyen).

Azért mert szerető vagy , nem kell ugyanolyan áldozattá válni, mint a megcsalt, de házasságból ki nem lépő feleség.

2021. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Értelek, elfogadom a véleményed. Csak tudod, ez nem egy ilyen hú de klassz lenne így élni dolog. Megismerkedsz valakivel és szimpatikusak vagytok egymásnak egyből. Semmi komoly, csak ártatlan beszélgetés, majd ártatlan flört, majd arra kelsz, hogy hú ezt elbsztad...


Szóval én sem szándékosan vagyok ebben, de őszintén szólva, senki sem tehet arról kit szeret meg. Egyelőre nem vagyok képes elengedni.

2021. máj. 17. 19:10
 16/17 anonim ***** válasza:

#12 vagyok

Ha ez a viszony annyira megérintette volna őt, mint ahogy előadta, akkor utána nem a hisztiző, duzzogó 50es pasi előadását látom, hanem egy felnőtt ffiét, aki azt mondja, próbáljuk meg.

2021. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen, ez is igaz.

Kérdés ilyen helyzetben ki a legnagyobb vesztes

2021. máj. 17. 19:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!