Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális érzés ez a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális érzés ez a szeretőm iránt?

Figyelt kérdés
Házasságunkban évek óta nincs szex, nem vagyok rá büszke de kerestem magamnak egy szeretőt. De teljesen összezavar. Nem tudom mi ez az érzés. Szeretem mint egy testvért, vagy egy barátot. Úgy érzem az életem részévé vált. Jó vele a szex, de ennyi. Azt hittem bele fogok szeretni, de nem. Mégis azért hiányzik, ha nincs velem. Úgy érzem neki is helye van az én eletemben. Tisztelem mint embert.... Pedig ő is hazas családapa..
2021. máj. 13. 13:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azért érzel így, mert nem fogott "úgy" meg.


Ő tipikus barátság extrákkal. Magyarán a való életben, sem fejlődne semerre vele ha mindketten szinglik lennétek.


Van ilyen. De sok esetben ha lesz hosszú távú szeretőd, akkor az egy igen erős kémia, és idővel lesznek érzések.

Neked azért nem lettek, mert -ha nem tévedek- inkább -vagy is- a szexen túl érzéseket is kerestél volna de egy kedves és kissé vonzó emberbe botlottál. Így jó a szex de csak úgy elvagytok.


Ott szoktak bukni a megcsalók nagyot mikor csak szexet akarnak, mert azt hiszik csak az hiányzik, közben ha nincs már szex egy kapcsolatba, akkor ott sokkal nagyobb gond van az intimitással mint hinnék. És jön egy ellenállhatalan ember és az igazi nagy kémia mellett még meg is szeretik.

Na itt lesz baj


Szóval te KERESTÉL egy szeretőt, nem szembejött a vágy :)

2021. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!