Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Otthagynátok a férjeteket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynátok a férjeteket ha kiderülne több hónapos viszonya van valakivel?

Figyelt kérdés
Nem szexkapcsolata hanem szeretője van. Mit tennétek? Lapát vagy próbálnátok megjavitani?
2021. máj. 5. 14:35
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri részeg botlást is nehezen venne be a gyomrom, de úgy gondolom, azt még megpróbálnám menteni - jobban mondva hagynám neki, hogy ő próbálja menteni, nem az én munkám.

Nade több hónapos kapcsolat a hátam mögött? A közelembe ne jöjjön tobbet, a cuccait átveheti anyukájánál 🤗

2021. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
65%
Nem hagynám el, de akkor nekem is szabad a pálya.
2021. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Én megtettem, és nem számít, hogy mennyi ideig kefélte. A lényeg, hogy megtette.
2021. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj egy szerető egy második partner. Telnek a hónapok és egyre jobban megismerik egymást. Már náluk is kezd megszokott lenni a szex, mégis még mindig kívánják egymást és még mindig vágynak egymás társaságára.

Szóval ő olyan mint te, csak másodjára jött.


Innentől mi a kérdés?


Gondolom nem felhőtlen a házasságod ha már ide jutottatok. kíváncsi lennék a férjed mit dumál most neked


van gyerek?

2021. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
54%
Kiraknám mint macskat sz*rni. Gyereket többet nem láthatja, és kiforgatnám mindenéből, besároznám, tonkretenném, ellehetetleniteném az életét.
2021. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
39%
Évek óta van szeretőm, így talán megbocsátanék neki.
2021. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
45%
15 Okádék egy nő vagy. Remélem orrvérzésig csalnak
2021. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
67%
15-öst tuti csalják is már :D Ilyen nő kinek kell? Gyerekkel fenyegetőzik. Eh, legalja
2021. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
58%

#17, 18

Az első ferjem...igen. Sajnos rosszul dontottem. Tönkretettem mindenhogyan, és nem, nincs bűntudatom.

2021. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
54%

Senkiházi vagy. Remélem még átgázolnak rajtad párszor. Meg is érdemled

Nem csodálom hogy csaltak. Csalni is fognak. Már ha egyáltalán kellesz még bárkinek

2021. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!