Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan képes valaki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes valaki olyan hosszú időn keresztül kamuzni, fedősztorikat kitalálni, és nem elszólni magát, ha megcsalja a férjét/feleségét?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezni szeretnék, meg erkölcsi szónokaltot tartani, nyilván nem fekete-fehér ez a téma. Csak mindig eszembe jut, hogy én olyan apróságoknál, mint eltitkolni szülők elől az egyest-kettest is lebuktam. Hogy tud valaki szemrebbenés nélkül viszonyt folytatni és nem rettegni, nem elszólni magát, hogy lebukik? Privátban is leírhatod saját tapasztalatod. Köszönöm a válaszokat. (képes helyett a tudot írtam, de engedte kiírni így a kérdést)
2021. máj. 3. 12:25
 1/10 A kérdező kommentje:
-nem engedte
2021. máj. 3. 12:26
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
írj rám.
2021. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Az egyeseket nehezebb volt eltitkolni, mert nyomuk volt, amiket nem tudtál kontrollálni. Ellenben ezt könnyebben lehet. Már aki rászán időt és energiát. Nincs facebook, insta, meg egyéb böszmeségen kapcsolattartás, ahol lebukhat. Nincs sms-ezgetés otthonról, hirtelen és váratlan kimaradozás, stb. Ez általában akkor szúr szemet, ha az illető kvázi hirdeti a beleszaromságát. Persze nem árt egy diszkrét partner hozzá...
2021. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Egy idő után megszokja. Meg sokszor nem is kell hazudni. Míg a másik dolgozik, azt csinálsz otthon, amit akarsz...
2021. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak az eleje nagyon nehéz. Az elején még örlődik az ember, hogy ezt most megtegye vagy ne?! Ez jó lesz e neki vagy nem?! De ha belemegy akkor azzal elindít egy olyan lavinát amiben csak sodródik az árral... Az én véleményem az, ha a pár másik fele semmit de semmit nem vesz észre az egészből akkor nem is törődik a párjával. Elején nehéz kamuzni, de hamar belejön a csaló fel. De én tényleg azt vallom, hogy ha a pár másik fele semmit nem vesz észre akkor ott tényleg nagy bajok vannak abban a kapcsolatban.
2021. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kérdeznék itt, ha már felmerült a "beleszarok" dolog.


Mi a helyzet azzal, aki a szeretője mellett szarik mindenre és mindekire. Nem járnak el direkt kettesben, tehát titkolja, de nem fél mondjuk egy-egy elválásnál átölelni, vagy simán megy hozzá, nem izzad a lépcsőházban


Viszont mikor külön vannak, rendesen visszavált aggódóvá. Mikor lehet írni, mikor nem, merre -meddig. Miközben személyesen halálosan nem érdekli meglátják-e

2021. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet találni azt az időt, amit nem nagyon kell kimagyarázni. Nem egyszerű, de megoldható 🤷‍♂️ F
2021. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Általában a gyávaság, a félelem és a "szemrebbenés nélkül hazudni képesség" kombinációja nagy úr (utóbbi vkinek simán megy, más könnyen megtanulja az élete során).

Én sosem csaltam meg mást, sőt a gondolatától is hányok, de hazudni hazudtam már, néha hosszabb távon is. Azért, mert nekem úgy volt kényelmesebb. Nem mindenkivel, olyanoknak nem szoktam, akik "nem érdemelték ki". De pl. a szüleim mindketten annyira helikopter típusok, hogy még most is, 31 évesen, úgy, hogy külön élek tőlük és eltartom magam, is hazudok nekik néha, mert akkor elkerülöm azt, hogy azzal pazarolják az időmet, hogy órákig fröcsögve üvöltenek a telefonba, hogy én ilyen meg olyan hülye vagyok, simán belepiszkálnának dolgaimba (pl. nemrég anyám majdnem felhívta a háziorvosomat, hogy nekem melyik covid-oltást ajánlják... ilyen szinten vannak). Minden piti dolgon képesek kiakadni. Így inkább elhallgatok előlük dolgokat, és van, hogy hazudok, ha olyan a helyzet. Azt, hogy "nincs közötök hozzá", az náluk nem elfogadható opció.

Na, sok esetben sztem párkapcsolatban ilyesmi dolog lehet a háttérben. Gyávák megbeszélni a problémákat a kapcsolatban, mert nem akarják elveszíteni a lakóhelyüket, a gyereket, a pénzt, a házicselédet, akármit, közben meg beválasztottak egy hisztis társat, akivel nehéz beszélni... na ilyenkor szokott lenni a megcsalás és kummantás.


A másik kategória az, aki full szociopata. Mesteri hazudozó, összeszed magának vkit házasságra, mert az jól veszi ki magát a táradalom szemében, de semmibe sem nézi, és ezért rohadt könnyen tud neki hazudni azzal kapcsolatban, hogy ekkor meg akkor épp hol van, mit csinál.

2021. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Én egyetértek veled előző, azt hozzátéve, hogy sokszor már azért sem beszélik meg, mert nincs hova, nincs mit. Úgysem változik semmi, mint neked a szüleiddel.

Szóval nem gyávák, hogy féltik a lakást (persze ez is egy olyan dolog, hogy nem gyávaság, ha egyszer kurvára összeköt egy hitel, meg gyerek stb)

Viszont hogy akarod megbeszélni valakivel azt, amit már ezerszer elengedtél, meguntál, simán nem vonzódsz.

Csomó nő ajánlgatja itt, hogy legyen ez-az dobd fel a házasságod, de ha már egyszerűen nincs meg a vonzalom szikrája sem? Ez ua, mintha most én nem vonzódnék Egyszeri Bélához de feldobnám mondjuk egy szexi boxerrel és akkor máris. Hát nem, nem így megy

2021. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mindenkinek ment a "zöld".
2021. máj. 4. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!