Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségek! Volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Volt már olyan, hogy a párotoknál egy nőt fenyegetésnek éreztél a kapcsolatotokra nézve?

Figyelt kérdés

Mi volt az oka?

Megérzés?

Féltékenység?

Mit tettél?


2021. ápr. 29. 14:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valaki itt magára ismert 🤣
2021. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Aki ugymond "veszelyes" volt annak felvetettem h vegyuk be harmadiknak 😂

Biszex vagyok szoval nem okozott gondot volna nekem.

Neki annal inkab... Leven en kezdtem udvarolni annak aki a ferjemre palyazott megpendintve h a ferjem szeretne harmasozni.

A 95% inkabb menekult.

A maradek 5 meg kellemes elmenybe reszesult de mivel reszunkrol (megegyezeses alapon) ennyi, igy nem igazan erte el amit akart. 😂


Hiaba a nyitott kapcsolat erre is jo h a ferjedet kordaban tartsd 😂

2021. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám igazán fenyegetésnek, inkább csak egy zavaró tényezőnek. Ez még a kapcsolatunk elején történt. A férjem gyorsan lépett az egyik kapcsolatból a másikba, tehát az egyiket lezárta, és utána kezdtük mi. Volt egy régebbi ismerőse, még egy sporteseményen ismerkedtek meg jópár évvel korábban, és amikor a csaj hallotta hogy a férjem szakított az exével, bepróbálkozott. Arról már ugye nem hallott, hogy én léptem a képbe. A férjem munkahlyi száma nyilvánosan kikereshető az interneten, és a csaj állandóan hívogatta. A férjem sose vette fel neki, de nagyon idegesítő volt. Aztán gondolom, csak eljutott hozzá az infó hogy a férjem nincs egyedül és elkezdett nekem írogatni és hazugságokat terjeszteni a férjemről. Kiakadtam persze, és mondtam a férjemnek hogy kezdjen ezzel valamit, mert én nem leszek olyan türelmes mint az ex (már az előző barátnőjével való kapcsolatát is igyekezett megfúrni ez a csaj). Azon a nyáron is volt az a sportesemény (a férjem játszott), és én is elmentem, a csaj is ott volt. És nem túl elegáns módon, de egy kisebb tömeg előtt tettem helyre. Legszívesebben megtéptem volna, de nem értem hozzá, csak ordibáltam vele és a fejére olvastam mindent, amit gondolok róla. Már akkor nagyon jól tudtam a férjem csapattársai révén, hogy a csaj szinte mindenki ágyában megfordult, csak a férjemébe nem tudott bejutni. Többek között ezt is, és még sok mást mondtam - kiabáltam - neki. Ma már ezt nem így csinálnám, bánom is, de akkor még csak 22 éves voltam. A dolog azért hathatott, mert elmaradtak a hívások, nem jöttek üzenetek sem többé. 5 évvel később pedig odáig ment a dolog, hogy a lány gratulált az esküvőnkhöz.
2021. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!