Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért viselkedett így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Szeretője lettem egy nálam 5 évvel idősebb házas, gyerekes férfinak.

Mindeketten felnőttek, harmincasok vagyunk. Véletlenül találkoztunk, mert ő oda járt áruval, ahol én recepciós vagyok.

Mindegy is, szép lassan alakult ki, majd az első együttléttől kb. 4 hónapig tartott.

Már az elején tudtam, nem hazudott, hogy a párjával nem megfelelő a szex, de nem szeretne válni, és a gyerekére is tekintettel van. Én ezt tiszteletben tartottam

Viszont úgy két hónap után kezdett megváltozni. Előtte minden kis szabadidejét rám áldozta, jött, szex volt, beszélgetés, és ágyon kívül is jól kijöttünk. Lakáson kívül nem találkoztunk, ez tény.

De én elkezdtem többet érezni, viszont sosem mondtam. Nem hívtam, nem írtam sosem, megvártam míg ő jelentekzik. Szóval csak azért mondom, hogy nem követelőztem. Ő viszont ilyen hideg-meleg játékot kezdett játszani. Sosem tudtam, hogy most ennyire nem jelentek semmit, vagy jóval többet.


Kb. két hónap után már elkezdte mondogatni, hogy nem szeretne válni. Ezt nem értettem, mert még csak fel sem hoztam neki, de kb. minden beszélgetésünk úgy zajlott, hogy ha csak annyit mondtam, hogy legyen kedves legalább egy nappal előbb szóljon, akkor ő így meg úgy ér csak rá, és hogy értsem meg, hogy máshogy nem megy. Nem szóltam erre sem vissza.

Egyre ritkábban jött, de mégis jött.


És mindig úgy zajlott a találkozás, hogy nagyon boldogan megérkezett, beszélgettünk, elvoltunk , de ahogy mondott valami kedveset visszakozott.

Például egyszer valamin nevettünk és még a könnye is kicsordult. Majd visszaváltott és kedvesen de lelépett.

Majd hűvös lett. És egyszer csak már annyit mondott, hogy nem lesz így jó vége, de beszélünk, és én azóta sem hallottam róla.


Ha volt már valaki hasonló helyzetben, elmondaná, hogy ez mit jelent?

Én egy kikapcsolódás voltam csak (elfogadom) vagy mást is jelentettem?

Nem akarom keresni, tiszteletben tartom, hogy így döntött, bár megérdemeltem volna egy magyarázatot.

Tudom, azt is mibe mentem bele, de nem számítottam ilyen hirtelen ilyen váltásra.

És azóta egyszer láttam egy közös boldog fotót a feleségével, mert egy kollégám ismerőse és egy baráti összejövetelről töltöttek fel képeket és ott ültek ...boldogan (nem én néztem rá, nem is láthatnám, de a kollégám tudta a történetet és ő dobta át, kijózanításként)...


2021. ápr. 20. 20:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem erzesei lettek neki is, voltam, vagyok hasonlo helyzetben
2021. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Elsokent, a mienk masabb volt, o a valasat tervezte, es en rosszul viselkedtem, megsertodott, tobb kulso tenyezo is kozre jatszik, de most nem beszel velem..es nem tudom miert, hiszen annyira szeretett imadott, nem ilyen volt, es az a tipus is aki megmondja masnak ha vmi nem tetszik, nem is szakitott, neha ir, de tavol vagyunk es en teljesen magam alatt vagyok, nem erdemeljuk meg hogy szo nelkul ne tudd mi van.. mobdjuk ha elso pillanattol nem szeretett volna es tudtam volna nem lesz semmi, akkor konnyebben kezelnem..ugy h van meg rosszabb a te helyzetednel
2021. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Két magyarázat is lehet, de ennyiből nekem nem jön le, hogy melyik az igaz:


Bármennyire is nem követelőztél, kezdte rajtad látni az érzelmeket, hogy sebezhető lettél, hogy már nem felhőtlen a hangulatod vele, esetleg kedvesebb voltál, mint kéne és attól félt, hogy érzelmileg elszállsz és ráakaszkodsz, bekavarsz az asszonynál.


Ami valószínűbb, már ha reálisan látod magadat, hogy ő is elkezdett érezni irántad. De ennek ne örülj, emiatt nagy eséllyel végleg elveszítetted. Én is elvesztettem emiatt valakit.

2021. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#1 Te melyik fél vagy? Nem értem, miért nem mondta el, hogy zárjuk le, bocsánat mégsem férsz az életembe. Nem tudtam sajnos sosem követni mi van nála. Elfogadtam volna, most is azt teszem :(
2021. ápr. 20. 20:19
 5/22 A kérdező kommentje:
#3 Igen lehet látta rajtam, de nem csimpaszkodtam rá, meg ilyenek, de lehet valóban kedvesebb voltam. Én azt nem értem, amit 2-es írt, hogy miért nem tudot megtisztelni egy őszinte záró sorral? Nem kérek ezzel sokat, de jóval egyszerűbb lett volna, mint itt barkóbázni.
2021. ápr. 20. 20:22
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, otthon hazudott össze-vissza, hogy merre jár és ha normálisabb, azért ettől a kettős élettől bűntudata lesz, amibe simán bele is lehet betegedni.
2021. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#6 Ebben igazad lehet, mert eléggé sokat stresszelt, ezt nagyon láttam rajta, főleg a vége felé. Te voltál így?
2021. ápr. 20. 20:27
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem volt így. Hol fel volt dobva, hol le volt törve. És nagyon sokat túlórázott, hiába kértem, hogy pihenjen meg hadd lássam többet, egyedül a szexet strigulázta. Aztán kiderült, kiraktam, összeköltöztek. Fél év múlva kérezkedett vissza, azóta is szinte napi szinten írogat onnan, közben mindenért engem hibáztat, hogy már nem tudok benne bízni, pedig bocsánatot kért. Épp megőrülök tőle.
2021. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell barkóbáznod.. Tudod, hogy vége. Miért így? Hát nem tudni pontosan, de mert talán így jött össze. Amikor utoljára elment talán még ő sem tudta, hogy az lesz az utolsó találkozás, így nem is mondhatta el. Csak aztán a "körülmények" értsd bűntudat, stressz, félelem stb. egyre inkább feltörtek így már nem tudott jönni. Persze ezzel most nem felmenteni akarom csak mondom, hogy nem biztos, hogy szó nélkül akart lelépni. Aztán minden nap halogatta, tán ő sem volt tisztában vele, hogy már nem fog jönni, lehet akart még egy utolsó találkát vagy többet is csak hát egyre nehezebb a fenn említettek miatt neki rászánnia magát esteleg még most sincsen teljesen tisztában, hogy soha többé nem jelentkezik de attól még az van, hogy ez a vége.
2021. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8 Ezek szerint ő veled békülne akkor? Kényszerből él a szeretőjével?


#9 Értelek, lehet ezért nem ír. Hogy ne kérdezzek

2021. ápr. 20. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!