Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Többi lent !

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micu93 kérdése:

Mit tegyek? Többi lent !

Figyelt kérdés
Két éve együtt élek a párommal, eddig minden rendben volt, viszont van egy közös ismerősünk ..... aki picit rám startolt ..... mindigis nagyon erős vonzalmat éreztem iránta , de nyilán ezt igyekeztem elnyomni és eddig sikerült is !!! A múltkor viszont egy bulin elèggé sokat beszélgettünk és megvitattuk , hogy valami van közöttünk :( a lényeg, hogy azóta ír ... és fűzi az agyam, hogy legyek a “ szeretője” SOHA nem voltam még szerető és fogalmam sincs , hogy mit tegyek? Nagyon vonz ez az egész , persze közben tudom, hogy nem szabad :( annyira kínos ez az egész ...... majdnem minden nap latjuk egymást ....hogyan kerülhetném ezt el? Hogyan álljak ellen? A pláne , hogy sokkal idősebb , mint én ... félek, hogy mindent megtesz majd azért , hogy megkapjon ....

2021. ápr. 10. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

És aztán? Odafigyel rád, meghallgat, dugtok, de cuki.... És utána? Gondolod évek múlva is ezt kapod tőle??? Nem, ugyan oda jutsz, mint most. Ennek mindig ez a vége. Ti nők, azt hiszitek, titeket életetek végéig körbe kell rajongani, körbe kell ugrálni... Mert nektek ez jár..... De hogy jár.

Megcsalnád azt, aki melletted van gondolom jóban, rosszban, mert jött valaki, aki körbe pisil. Tégy egy szívességet a fiúdnak, mond el neki, hogy erre gondoltál és szakíts vele.

2021. ápr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha több a testiségnél,azt javaslom menjetek szét a pároddal.Többre értékeled a leendő szeretőted.Nem ítélkezem,de vagy meggondolatlanulsz alakítasz ki kapcsolatot,vagy nem is való neked érzelmeken alapuló kapcsolat. Ha csak a nemi oldalát nézem,árnyaltabb is lehetne a dolog,de így én sem látom értelmét az együtt maradásnak.Kiszerettél a párodból,ha nem ezzel a férfival csalod meg,akkor mással fogod. Ha nem ma,vagy holnap,de előbb-utóbb biztos. Egyébként ilyen kérdésben ne várj megfelekő tanácsot! Neked kell viselned a döntésed következményeit! Nem ítélkezem,nem egyedi az eseted.
2021. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hiába no, tavasz van...


A poszterina "párja"...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Amúgy némi ellentmondás van az általad leirtakban. Idéznék tőled.

"Két éve együtt élek a párommal, eddig minden rendben volt..."


Aztán egy válaszodban.

"Én szeretem a párom , de kicsit ellaposodtunk ..... nem figyel már rám...... ha nagyon őszinte akarok lenni, szinte figyelembe sem vesz .... egész nap el van a maga kis világában...... én próbálnék közeledni felé ..... de azt érzem nem vevő rám"


Amúgy csak azt tudom mondani, amit másoktól is fogsz itt olvasni. Ha baj van a kapcsolatoddal, akkor beszéld meg vele. Ha ez nem megy,akkor szakits vele, és úgy vágj bele a kalandba.


#3-asnak igaza van.

2021. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez a kúúúvasok pont...
2021. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki egy szex erejéig
2021. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
11-es megmondta a tutit, hallgass rá.
2022. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!