Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Többi lent !

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micu93 kérdése:

Mit tegyek? Többi lent !

Figyelt kérdés
Két éve együtt élek a párommal, eddig minden rendben volt, viszont van egy közös ismerősünk ..... aki picit rám startolt ..... mindigis nagyon erős vonzalmat éreztem iránta , de nyilán ezt igyekeztem elnyomni és eddig sikerült is !!! A múltkor viszont egy bulin elèggé sokat beszélgettünk és megvitattuk , hogy valami van közöttünk :( a lényeg, hogy azóta ír ... és fűzi az agyam, hogy legyek a “ szeretője” SOHA nem voltam még szerető és fogalmam sincs , hogy mit tegyek? Nagyon vonz ez az egész , persze közben tudom, hogy nem szabad :( annyira kínos ez az egész ...... majdnem minden nap latjuk egymást ....hogyan kerülhetném ezt el? Hogyan álljak ellen? A pláne , hogy sokkal idősebb , mint én ... félek, hogy mindent megtesz majd azért , hogy megkapjon ....

2021. ápr. 10. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
És mi lenne ha szakítanál? Láthatóan nem szereted a párod, különben nem lennének ilyen problémáid, pláne 2 év után amikor még elég szerelmes az ember.
2021. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

a. mond meg neki, hogy ez nem fog menni, majd tiltsad le és töröld az eddigi üzeneteket. Került a közös eseményeket, ha mégis összefuttok, ne beszélj vele.

b. szakíts a barátoddal és próbálkozz vele


Döntsd el, hogy melyiket akarod.


Egyébként olyan ember, aki nyíltan csak szeretőd akar lenni és nem azért fűz, hogy az ő barátnője legyél, szerintem alapból kuka, de hát ez a te dolgod.

2021. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha már viszket, akkor már semmit sem fogsz tenni ellene, ha akarnál sem. Hamarosan meglesz alaposan vakarva. Az más kérdés, hogy a következményeit vállalod-e majd. Mert az is lesz, ha nem is rögtön.
2021. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én szeretem a párom , de kicsit ellaposodtunk ..... nem figyel már rám...... ha nagyon őszinte akarok lenni, szinte figyelembe sem vesz .... egész nap el van a maga kis világában...... én próbálnék közeledni felé ..... de azt érzem nem vevő rám ....talán ezért találom most vonzónak a szeretősdit ...... ott kapnék figyelmet, gyengédséget,törődést .... picit kiszakadnék a szürke hétköznapokból ....
2021. ápr. 10. 21:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajmár, kicsit feküdj le vele...
2021. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Itt nem csak a testisegrol van szo .....
2021. ápr. 10. 21:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretősdi nem 93-as születésű embereknek való. Nem köt még hozzá a gyerek, vagyon, családi nyomás, akármi más. Döntsed el, hogy ezzel a sráccal akarod leélni az életed, vagy sem. De nem kell fejest ugrani. Próbáld előbb helyretenni azt, ami van.
2021. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nehéz, annyira összevagyok zavarodva .....
2021. ápr. 10. 21:41
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
akkora pics@ vagy, hogy már fáj
2021. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el mert te fogod húzni a rövidebbet!
2021. ápr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!