Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinált ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinált ilyet?

Figyelt kérdés

A barátom, aki most már a volt barátom, megcsalt a legjobb barátnőmmel. Pont vele, és még elvárta volna, hogy bocsássak meg, mondván megbánta és bevallotta. Mindkettővel megszakítottam a kapcsolatot, de nem tudom túltenni magam rajta. Február végén történt, legalábbis akkor mondta el, elvileg egy házibuliban. Miért jó ez valakinek? Miért pont a legjobb barátnőmmel kellett? Nem elég hogy megcsalt, még egy barátságot is tönkre kell tennie? Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy képes valaki ilyenre? Mi jár a fejében az ilyennek?

Én nem ítélkezni akarok, szívesen meghallgatok olyat is, aki a másik oldalon áll, és a megcsaló fél volt, csak szeretném megérteni a miérteket. Hátha akkor könnyebben feldolgozom.



2021. ápr. 6. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a barátnő se volt igazi barátnő, ha az lett volna, ez meg se történik.
2021. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten hibásak, ne csak a párodra haragudj. A barátnőd is gonosz, más férfi is létezik a világon.

Nehez, de idővel túl leszel rajta, a karma meg dolgozik.

2021. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ő is hibás, azért szakítottam meg vele is a barátságot. És az ugyan nem rám tartozik, de egyébként neki is van barátja, úgy történt az egész dolog. Hát kíváncsi lennék ő mit szólna, ha ezt tudná....
2021. ápr. 6. 12:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy hamar kiderült és megszabadultál mindkét gyökértől. Nekem az exem évekig kefélte a barátnőmet. Annyira szerelmes voltam, hogy nem tűnt fel semmi, aztán mikor mégis, akkor nagyon hamar kiderült minden, még az is, hogy egyik éjjel nálam aludt, másik éjjel a másiknál. Mindkettő ment a levesbe és soha többet nem álltam szóba velük.
2021. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után, hogy neki is van barátja, én a helyedben simán elmondanám neki, hogy mi a helyzet.
2021. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az én dolgom.
2021. ápr. 6. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, te nagyon jo lelkű ember lehetsz. Ettől függetlenül nem te lennél a gonosz, ha szólnál, hogy valami nem oke náluk.
2021. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy két olyan ember volt az életedben, akik egyszerűen nem voltak odavalók, mert az egyik nem volt jó barát, a másik pedig egy hűtlen pöcs, aki nem szeretett téged igazán. Megszabadultál tőlük, így esélyed van a helyüket betölteni normális emberekkel. Most nagyon nehéz, de egy kis idő múlva megkönnyebbülést fogsz érezni, hogy eszedbe jut ez az egész.
2021. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán elmondanám a 'barátnőd' párjának. Megérdemli, hogy tudjon róla. Ilyenekre sajna hiába keresed a választ szemét mind2. Jobban jártál, hogy megszabadultál tőlük. Ne gyötörd ezen magad. Nem veszítettél ezzel semmit, mert ha pl nem a barátnőddel csinálta volna, akkor is ott lett volna melletted egy álszent barát, aki megcsinálta volna ezt másik kapcsolatoddal.
2021. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod?Szerintem meg nagyon is a te dolgod!Megérdemli az a valaki hogy tudjon róla hogy csak az idejét pazarolja egy jellemtelen “nőre”.Szólj csak neki nyugodtan.
2021. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!