Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők,ha szakítanak békében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők,ha szakítanak békében és,ha nő felfogta,hogy vége akkor miért nem hagyja a férfi,mikor ő szakított?

Figyelt kérdés

Mi játszodik le ilyenkor benne,hogy fent tartja az érdeklődést? Érzelem,talon,kötődés? Egyáltalán mi? Ennyire nem jó a házasság,hogy "titokban" még figyel a nőre?

Sok szeretői kérdések vannak a napokban és ez a kérdés fogalmazodott bennem ezért is kérdezem.


2021. ápr. 2. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egontining hogy mennyire vergődik
2021. ápr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Függőség. Ez pont olyan, mint egy alkoholistánál/drogosnál, le kell szokni a szerről. Járj utána a témában és megkapod a választ.
2021. ápr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Tart tőle, hogy mégse fogta fel, és beárulja a feleségnek. Gondolja, ha "barátok maradnak", nem lesz ilyen bosszú.
2021. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szánalmasnak tartottam...
2021. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, mi jarhat az ilyen ferfiak fejeben, valoszinu az, hogy fenntartjak a jo viszonyt, hogy kesobb, ha ugy alakul, ujra bele lehessen menni a szeretoi kapcsolatba.

nekem is volt regebben egy szeretom, mar egy ideje vege vsn a szexkapcsolatnak, de erdekes modon meg mindig ramirogat neha, hogy mi a helyzet, hogy vagyok, reagal mindenre, amit kiteszek instara stb. soha nem ir semmi szexualis jellegut vagy ilyesmit, kb csak eldumalgatunk, mintha valami altalanos iskolai regi haverom lenne es ennyi. valszolok neki, mert nekem nem faj, de en sosem irok magatol ra es nem ertem, o miert irkal nekem ennyiszer, amikor elvileg ‘lenyugodott’ : uj feleseg, kisbaba stb.

2021. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Később vissza tudjin menni, ha neki szüksége lesz a másikra. Aljas játszma.
2021. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennek ezer oka lehet.


Tudod a férjek is csak emberek, mind külön személyiséggel.


Nálam ezek voltak fent (különböző szeretőknél)


1. iszonyat langyos kapcsolat, és velem izgalmas szex. Nem volt érzelmi kötődés


2. szintén rossz kapcsolat, ez rosszabb, otthon papucs. Volt érzelmi kötődés, és felváltva kerestük egymást. Ez a drog esete. Túl nagy vonzalom volt közöttünk.


Míg elsővel nem, másodikkal szingliként is összejöttünk volna, de többre.

Ő összeszrta magát, és most otthon rendezi a sorait, ami abból áll hogy játssza a tökéletes férjet


Egyik sem keresett mást


Szóval minden lehet. De embertől függ. Ha sorozatosan csalja a feleségét, (ezt tudni fogod) akkor valószínűleg érzelemmentes lesz, és talon.

Ha x év hűség után te borítasz mindent , lesznek érzelmek nagy valószínűséggel.

2021. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindegyik felállás igaz lehet,ki milyen beállítottságú. Válaszokból azt szüröm le döntően,hogy talon és játssza otthon a tökéletes férjet.
2021. ápr. 2. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8 Jól szűröd le.

Egytől egyig színészkedik. Ha van párod, akkor kezdhetsz gyanakodni, hogy megcsal, ha hirtelen túl kedves lesz. Így kompenzál

2021. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!