Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért szakítás a vége minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítás a vége minden olyan kapcsolatnak/házasságnak, ahol az egyik fél rendszeresen félrelép?

Figyelt kérdés
Közvéleménykutatás, szerencsére nem volt benne részem. Csak a kérdések kapcsán fordult meg a fejemben.
2021. jan. 18. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elképzelni sem tudsz okot, hogy miért?
2021. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Mert szerencsére manapság egyre kevesebb az olyan lábtörlő, aki megelégszik egy ilyen szarral, már nincs akkora stigmája a válásnak. Végre rájöttek az emberek, hogy mennyivel jobb egyedül mint egy ilyen megalázó trágyahalomban.
2021. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Házasság ritkán végződik azakítássak. A válás sokkal jellemzőbb.
2021. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért?
2021. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert még mindig itt tartanak sokan, hogy nem tartják többre magukat.


Egy ilyen emberben nem lehet megbízni, őszintén én vonzódni se tudnék olyan emberhez, aki mással kefél a hátam mögött, főleg ha még szereti is a szeretőjét.

Megalázó.


Nyilván ha van gyerek, család akkor nehezebb a kérdés, de ha friss házasságról van szó, akkor én biztos lelépnék minél hamarabb...

2021. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
A sértett fél nem akar megosztozni mások nedvein.
2021. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt most nem komolyan kérdezed? Mégis mi lenne a vége ha nem szakítás? Majd boldogan élnek míg meg nem halnak?
2021. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te szereted, ha csúnyán elárulnak?
2021. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon...

Mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol az egyik fél nem szereti a másikat, hanem megalázza és átveri?

2021. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem neked kapcsolatban sem volt részed.

Különben nem kérdeznél ekkora baromságot.

2021. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!