Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnétek a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek a férjeteknek, hogy egy hét hónapos megcsalásnál nem voltak érzései?

Figyelt kérdés
Fut itt egy poszt azért kérdem
2021. márc. 31. 18:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze,de akkor is kuka!
2021. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem.Az nagyon hosszú idő.Kíváncsi lennék hogy bukott le!
2021. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
82%
A feleséget sem kell sajnálni. Van választási lehetősége. És ő a lábtörlő szerepét választotta. A butaságáról, hiszékenységéről is saját maga tehet.
2021. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%
Elhinném.
2021. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Nem tudni hogy bukott le. Jó én magamból indulok ki, én nem mennék bele hosszú hónapokig olyan kapcsolatba, ahol nincs semmilyen érzelem.


De szerintem úgy bukott le, legalábbis úgy néz ki, hogy a szerető valószínűleg fenyegetésnek tűnt így előbb lépett a férj

2021. márc. 31. 20:55
 26/35 anonim ***** válasza:
86%

Én már voltam szerető 2 évig, és ez többről szól, mint szex, de kevesebb mint egy kapcsolat.

A feleség is láthatná ha a pasi megmutatná neki az akkori írásokat, beszélgetéseket.

Csak gondolom ezek idő közben eltűntek :D

2021. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
57%

Én azért szállok be a kommentelésbe, mert meg akarok dönteni egy tévhitet: miszerint a férfi feltétlen jobb nőt választ szeretőnek.


Ez a családunkban történt, sajnos de a nővérem nagyon csinos, kifutó modell lehetne, szülés után is visszanyerte az alakját. A férj otthon mindent megkapott, rendszeres volt a szexuális életük, velem vásárol sokszor szexi fehérneműket, hofy mivel lepje meg a férjét. Házias is, tehát a főzéstől, mosástól takarítástól nem törik le a műkörme, és eltartani sem kell mert jólfizető állása van.


Ehhez képest a férje egy olyan igénytelen, trampli csajjal csalta, hogy a mónika showba ehhez képest egynémely nő már szépségkirálynő... szóval ez már sértő.


Úgyhogy szerető bárki lehet. Az izgalom mint plusz faktor eleve ott van és van férfi akinek ez is bőven elég, és félremegy akkor is ha otthon egy istennő várja.

2021. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
73%

27. Hallottad már, azt, hogy kivétel erősíti a szabályt? Vagy, hogy ízlések és pofonok? És hogy a legjobb nőt is unja valaki?

Te elfogult vagy, tesód férje lehet igénytelen egy pasas, de lehet érzelmileg többet kapott a mónikashows nőtől.

2021. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
27%

Igen sok dolgot végig vettük, mi lehet a megcsalás motivációja, a nővérem teljesen magában kereste a hibát mit rontott el. De maximalista. Mindenben. Nagyon akart egy boldog családot, és ezért stepfordi feleség lett. A minta anya, a minta feleség, a minta munkaerő.

Plusz a családunk is olyan, kihozza belőlünk a maximalizmust, ahogy anyánk is volt szíves felhíni a párnapos babalátogatáson a figyelmét, hogy kapja össze magát, mert a pár plusz kiló, és a szex hiánya az gondot okoz majd a házasságába.

Igen elfogult vagyok, mert ismerem a történetet és ismerem a szereplőket. És tudom, hogy a nővérem majd belehülyült abba, hogy nem talált hibát a kapcsolatukba. A férjének kinyalta otthon a seggét is.


És azt sem hiszem, hogy a nőhöz, hogy bármi érzelem fűzte, mert akkor azonnal vége lett a dolognak, és még évekig azért puncsolt, hogy kezdjék újra, hülye volt... stb. És azóta is egyedül van.


De egyszerűen aki féreg az féreg is marad.

2021. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg 29-es, de most válaszoltad meg. Egy maximalista nőtől nem csoda, hogy elmenekülnek. Egy férfit simán ki lehet herélni ilyen pedáns nővel.


"És tudom, hogy a nővérem majd belehülyült abba, hogy nem talált hibát a kapcsolatukba" Hát azért nem kis egóra vall, lássuk be.


Minden gyáva férfi puncsol, hogy ne legyen vége, de nem a nő, hanem a kényelem miatt.

2021. márc. 31. 23:07
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!