Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnétek a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek a férjeteknek, hogy egy hét hónapos megcsalásnál nem voltak érzései?

Figyelt kérdés
Fut itt egy poszt azért kérdem
2021. márc. 31. 18:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Másfél éve nős pasim van. Rengeteg ügyeskedés, tervezés, energiabefektetés kell ahhoz, hogy egy ilyen kapcsolatot fenn tudjon tartani, tehát jó oka kell, hogy legyen rà.

7 hónap elèg sok idő ahhoz, hogy azt mondhassuk, ez nem egy botlás.

2021. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár nem is érdekelne.
2021. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán lesza.rnám, hogy voltak-e érzései. A lényeg a félredugás. Nálam arra sosem volt, és nem is lesz mentség. Ha oda dugta, akkor maradjon is benne. Vagy dugja a kulcslyukba, de távozzon, minél gyorsabban, mert különben nagy sebességgel segítek neki benne.
2021. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Már ezer ember elmondta ennek a nőnek, hogy totál hülyére van véve, de nem hiszi el. Szerinte a párja csak úgy eljárkált, mikor épp rosszban voltak és mivel hét hónapig tartott csak így az nem hosszú idő :D


Én húsz év házasság után sem hinném el, úgy ahogy 1-es írja, hogy hónapokig tartó félrejárkálás mellett úgy szervezek , kockáztatok, hogy nincs más érzelem.

2021. márc. 31. 19:11
 5/35 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

El, bár nem tudom, ez mennyiben vigasz.

Ha abból indulok ki, hogy vannak pasik, akik hetekig, hónapokig tudnak hülyíteni egy-egy csajt érzelmek nélkül, akkor szeretővel is együtt lehet lenni. ugyanígy hosszabb ideig.

Sőt, hosszú szexkapcsolatok is vannak, ahol a felek részéről nem feltétlen van romantikus érzelem.

2021. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
71%
5. +1
2021. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

5. Igen igazad lehet, bár lekopogom engem nem hülyítettek még.

De voltam szexkapcsolatban, viszont függetlenként.

Így azért furcsább, mert a férj ilyenkor kockáztat és azért ennyi ideig...

Érzések nélkül hónapokig pengeélen táncolni. Nem tudom.


De tényleg nem változtatna, én is mint macskát kb. De vannak aki nem értik egyszerűen, hogy megcsalás az megcsalás. Pláne ennyi ideig.

Nekem az is mindegy lenne, hogy megteszi -e újból, hiszen hónapokig egy másik nőért epekedett, szervezkedett, kockáztatott

2021. márc. 31. 19:28
 8/35 anonim ***** válasza:
85%

Ez elég hosszú idő ahhoz, hogy tudja mit kockáztat.

Azért kockáztat, mert kötődik.

Ennyi idő alatt már van közös élmény, téma, kaland.....vonzódás!

2021. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Sunshinedoll ***** válasza:
34%

Igen, nyilván más a megcsalás, de azt ne felejtsük el, hogy az esetek többségében a szerető az a feleségnél "rosszabb", csúnyán szólva. Mármint hogy a férfi szempontjából a szerető nem olyan ember, akivel hosszú távon együtt lenne, ha ez így volna, akkor elhagyná a feleségét és együtt lenne a másikkal. De sokszor nem teszik, mert a szeretőhöz nem nagyon fűzi semmi, csak a szex.


Annyi emberről lehet hallani ebben a kultúrában, főleg gyakrabban inkább férfiakról, hogy ott hagyja a családját egy másik nőért, ha valóban érzelmei lennének, 7 hónap alatt már elment volna szerintem.


Nekem is van olyan ismerősöm, ahol a férj 10 évig csalta a feleségét. Aztán mikor kiderült és a feleség azt mondta, hogy akkor váljunk el, mert nem bírok rád nézni se, menj a szeretődhöz, akkor idegösszeroppanása lett, hogy hát ő nem tud élni a neje nélkül. Egyrészt fúj, met milyen alamuszi ember már az ilyen, másrészt meg valóban, ha annyira epekedne a szerető után, akkor 10 év alatt kilépett volna a házasságából.


Bár, mondom, nem tudom, ez mennyire vigasz egy megcsalós helyzetben, a megcsalás az megcsalás, nekem sovány vigasz lenne, sőt, kifejezetten gúnyolódó lenne, hogy "imádlak életem, de hónapok óta megcsallak" szerintem ez borasztó tisztességtelen dolog.

Nyilván senki nem szent, én is csaltam már meg a párom hülye fruskaként, bár én másnap szakítottam is vele, mert hányingerem volt saját magamtól lol.

2021. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
29%
Ha több lett volna dobott volna téged. Szerintem..
2021. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!