Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnétek a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek a férjeteknek, hogy egy hét hónapos megcsalásnál nem voltak érzései?

Figyelt kérdés
Fut itt egy poszt azért kérdem
2021. márc. 31. 18:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tök mindegy, voltak-e érzelmek, vagy sem. Nem is értem, miért szempont ez. Ha nem nyitott a házasság, akkor ugyanúgy hazugság, hátbadöfés. 7 hónap pedig elég hosszú idő, ami alatt folyamatosan kamuzni, szervezkedni kell, hogy fennmaradjon. És minden egyes alkalommal ott volt az odaút, az előjáték, és maga az aktus, amíg teljesen semmibe vette a másikat. Plusz a köztes idő is, amíg tette a szépet otthon a következő légyottig. Azért ehhez pofa kell, finoman szólva. És zselés gerinc. Mit számít, hogy érzelmek miatt tette, vagy pusztán a szexért?
2021. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

8-ast nem értem miért szavazták le.

9. Igen, értelek , lehet bár én két második házasságot is ismerek a környezetemben és mindegyik szeretőként indult. Szóval van ez is az is.

De az idegösszeroppanásos tényleg gáz


10. Nem értelek, én nem vagyok szereplő :)

2021. márc. 31. 19:56
 13/35 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
#12 Nyilván van, aki elveszi a szeretőjét, de ahhoz el kell hagyni a másikat :D
2021. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, az a nő tökéletesen összeillik a férjével. Nincs értelme semmit sem írni neki, mert a szemellenző sosem fog róla lekerülni. És addig jó, amíg egymás életét keserítik, a többieknek addig is nyugtuk van tőlük.
2021. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
75%

#9 Szerinted azért választ valaki szeretőjének mást, mert rosszabbat akar a feleségénél? :D

Ne viccelj már. Nem voltam még szerető, nem ezért írom, de ez azért vicces.

Lehet, hogy érzelemmentes lesz, de hogy akkor tuti jobbnak látja. Előre bizonyára nem tervezi, hogy hú vele tuti nem tudnék mást.

Sőt szerintem pont így futnak be az érzések, hogy jön egy másik nő (és biztos, hogy feleségénél rosszabbal nem kezd, mert arra ott a felesége) és ő azt gondolja, menni fog majd csak a szex. És nagyot koppan, hogy több lesz.

2021. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
14 :) Én már a férjét rendesen megsajnáltam. :D
2021. márc. 31. 20:10
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Én el sem jutnék odáig, hogy érdekeljen, hogy érzelem volt-e vagy sem. Hét hónap túl sok ahhoz, hogy ne csak azon járjon az agyam, hogy minél hamarabb elpateroljam.
2021. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld. 😃Szerintem marhára élvezi a pasas. A nők rendesen adják alá a lovat. Ilyen egótuningban lehet sosem volt része a kiskandúrnak, mint amiben ez a két nő részesíti. Kakas a szemétdombon.
2021. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

17. Itt az a sztori, hogy ők kibékültek, mert hét hónap az max. 7 alkalom volt :D

És hogy a szerető most jön, hogy neki a férj azt mondta több van köztük és a feleség szeretné eltüntetni a képből, mert ha nem látja akkor nincs is alapon homokba dugja a fejét.


18. Lehet, de ez a feleség roppant buta, szegény. Férje simán mondhatott igazat is a másik nőnek, csak félti a lakása felét. Nekem hét hónap az hét hónap. Sőt én már kb. két hét alatt tudom vannak-e érzéseim. Egyszeri megcsalás egyszeri, bár már az is durva felnőttként.

De egyazon nőhöz szervezkedni... És a feleségnek nem megalázó, hogy róla bizonyára rosszakat mondott

Elképesztő

2021. márc. 31. 20:29
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Elhinném, de akkor is kibsznám.
2021. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!