Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem hiányzik a szeretőd, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiányzik a szeretőd, most hogy karantén van?

Figyelt kérdés

Minden második héten szigorítások vannak. Ti hogy élitek meg, hogy a szeretőtökkel nem tudtok normálisan találkozni?

Nekem így is iszonyú nehéz megszerveznem, de így hogy itthon vagyunk, totál lenullázott.

Nektek nem hiányzik? Nekem jobban, mint eddig, és nem csak a szex.


2021. márc. 23. 23:56
1 2 3
 1/26 Savlekotő ***** válasza:
88%
Nem lenne gerincesebb értelmesebb elválni ha a velünk élő személlyel való egy légtér lenulláz ,sose értem ezt meg..
2021. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Lenullázott az esély, hogy találkozzunk :)

Nem mindenki tud válni. Szeretem is a párom.

2021. márc. 24. 00:31
 3/26 anonim ***** válasza:
27%
Mi tudunk normálisan találkozni.
2021. márc. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hogy?
2021. márc. 24. 00:52
 5/26 Savlekotő ***** válasza:
86%
Szereted,aha,azért kell a szerető,tisztelni biztos nem tiszteled.. Gondolom cseszné a csőröd ha a feleséged is keresne egy szeretőt..
2021. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5 Nem tudom cseszné-e. Szeretem, csak már nem szerelemmel. Válás szóba se jöhet. Szeretővel minden boldog. Ez van
2021. márc. 24. 01:00
 7/26 Savlekotő ***** válasza:
83%
Aha ,neked biztos jó ő is ki szolgál másik is.. Hülye lennél válni,persze ha ő is találna játszó pajtást és nyitottá tenné ő is, már lenne duzzogás..
2021. márc. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolultabb ez ennél. Nem azért nem válok, mert kiszolgál, mert nem szolgál ki :) De a kérdés nem ez volt
2021. márc. 24. 01:16
 9/26 anonim ***** válasza:
44%
Mi karantén alatt is találkozunk. Sőt sokat is, mert besokallt valszeg a "párom". Es engem speciel jelenleg egy kiskutya, online oktatas es forma 1, meg ilyenek miatt hanyagol, ugy, hogy közben tudnánk találkozni.
2021. márc. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne találkozhatnátok? Vagy nappal mentek át egymáshoz, mondjuk hétvégén, vagy ott alszotok.
2021. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!